Honda NS1(Duży przebieg, wasze oceny)

Tagi: ,

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    budyniek
    Użytkownik

Witam. Planuję zakupić Hondę NS1.
    Chciałbym się dowiedzieć co o nim myślicie i czy opłaca się kupować z przebiegiem ok. 40 tyś.

harekop
    Użytkownik

W jakiej cenie ?

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

budyniek
    Użytkownik

2800 do negocjacji

Pietro
    Użytkownik

Mógłbyś dodać fotki?

budyniek
    Użytkownik

http://srvimg17.tablica.pl/images_tablicapl/15429895_1_644x461.jpg?rev=1
    http://srvimg17.tablica.pl/images_tablicapl/15429895_2_644x461.jpg?rev=1

Proszę.

Bardzo mnie interesuje czy opłaca się kupować z takim przebiegiem… Czy często trzeba będzie wymieniać rzeczy itp.?

Koleś w ogłoszeniu pisze tak: „Witam, mam do zaoferowania ładną honde ns1 zarejstrowaną jako motorower, honda posiada 6 stopniową skrzynie biegów co daje bardzo dobre osiągi jak na tą pojemność. W zimę tego roku w hondzie zostały wymienione takie części jak nowy tłok wraz z pierścieniami, szlif cylindra, łożyska na wale , uszczelki, zębatki i łańcuch . W hondzie nie działa prędkościomierz. Chętnie zamienię na samochód z gazem. Zainteresowanych proszę o kontakt.”

Pietro
    Użytkownik

Trudno powiedzieć, trzeba by ocenić na żywo, przejechać się, itd..

Anonim
    Nieaktywny

Sprawdź sobie czy prędkościomierz nie działa przez linkę czy ślimak

budyniek
    Użytkownik

Dzwoniłem do kolesia powiedział, że przez linke…

Ale mniejsza o to bardziej mnie interesuje co z tym przebiegiem itp. czy to oznacza ze bede musial po kawałku wymieniać silnik bo się będzie psuło czy będę mógł jeździć jeszcze trochę?
    Ile tego typu motorowery mogą mieć przebiegu?

barteklodz
    Użytkownik

jeśli remont był na dobrych częściach to te kolejne 30tys pojeździ

Semir
    Użytkownik

nie oplaca sie

Anonim
    Nieaktywny

Semir napisał:

nie oplaca sie

ODP.: HONDA NS1(DUŻY PRZEBIEG, WASZE OCENY)
    NAPISANO 7 MIESIĄCY TEMU ZGŁOŚ DO MODERACJI

TheMiqlaq
    Użytkownik

Semir napisał:

nie oplaca sie

Złotą łopatę roku otrzymuje Semir za odkopanie tematu sprzed 7 miesięcy! Brawa dla tego pana :D.

http://www.img.chh.pl/large_size/eb706d24a332a8725692896cd6177526.jpg

Marcin12377888
    Użytkownik

Powiem ci tak. Honda to bardzo dobry motor , nie patrzy sie na przebieg w motorach 2 t ze względów na częste remonty . Najlepiej sprawdź kompresje która powinna mieć ok 8,5 bar to tak w miarę dobrze.
    Cena w miarę dobra motorek o mocy ok 20 koni potrafi przebić 120km/h dobre chłodzenie wiec jak najbardziej polecam ale pamiętaj to motorek wysoko obrotowy i spalanie przy końcu manetka dochodzi do 6l

Anonim
    Nieaktywny

Temat sprzed 2 lat, także zmarnowałeś tylko prąd i czas.

H2SO4
    Użytkownik

A może nawet i niekoniecznie jest prawdą to twoje tutaj stwierdzenie, tytułem…

http://biznes.onet.pl/prad-ze-zwlok,18493,5174221,12262898,fotoreportaze-detal-big

Anonim
    Nieaktywny

Z ziemniaka też można prąd pozyskać, ale na takie wpisy szkoda męczyć kartofla….

Wombat
    Moderator

Problem jest taki że magiczny portal skuterowo.com całkiem przypadkowo wyciąga z forum posty sprzed roku czy 2 lat, dodaje jakiś przypadkowy obrazek i publikuje na głównej- co wygląda jak aktualna, gorąca dyskusja.
    Taka zapchaj dziura na portal ale wprowadza zamieszanie. Tak jak „newsy” na FB to też jakieś suchary z bazy artykułów.
    Wczoraj sam złapałem taki wątek co c mnie tytuł zainteresował, klikam a staroć taki co to w nim taki jeden krzyczał czego to nie można zrobić z chińczyka lub ogólnie z 50tki i nawet sie chciałem dopisać że życie zweryfikowało te jego twierdzenia dośc brutalnie bo trochę skuterów zaliczyło hamowanie..ale popatrzyłem że ostatni wpis sprzed roku i olałem.
    Dzieci neo i pokolenie jp2 nie zwracające uwagi na takie detale jak daty niestety się dopisują – stąd tyle odgrzebulców na forum. Sztuczny ruch.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button