Honda Hornet 600 2006r.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Honda Hornet 600 2006r.

Ten temat zawiera 22 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 23 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #268179 Odpowiedź

Anonimowy

Witam, skuterek (yamaha jog RR) sprzedany, teraz jest wlsanie ten motorek czyli honda hornet 600 z 2006r w kolorze miedziowym 🙂 Nie ma co duzo opowiadac o motorku, prawie nowy, przebieg ok 27tys. km zadbany jak cukiereczek, wszystko gra, poprzedni wlasciciel robil wszystkie przeglady na czas i w autoryzowanym serwisie, wiec wszysciutko w jak najlepszym porzadku. Pare fotek, oceniajcie: http://bikepics.com/members/yrch1990/06hornet/

Jedynie wymieniona kierownica na kier. firmy renthal. Motorek sprowadzony z Anglii.

#268180 Odpowiedź

Anonimowy

Prawie nowy 30tys przebiegu. hehe.
    Motor superancki, kolor zajebisty. JAk to jezdziż? tez nad takim mysle na 18 tylko juz nad tą now?.
    Ogólnie spoko sprzłcior. GRATULUJE ZAKUPU.
    P.S ile daże???

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #268181 Odpowiedź

Anonimowy

Fajna maszynka. Mój sąsiad miał taką na sprzedaż 🙂

#268182 Odpowiedź

Anonimowy

zawsze mi się one podobały hornetka wymiata .pozdro 😛

#268183 Odpowiedź

Anonimowy

Wino napisał:

Prawie nowy 30tys przebiegu. hehe. Motor superancki, kolor zajebisty. JAk to jezdzi? tez nad takim mysle na 18 tylko juz nad tą nową. Ogólnie spoko sprzłcior. GRATULUJE ZAKUPU. P.S ile dałeś??

No 30 tys na motor to jescze nie jest tak duzo 😛 Liczac ze wszystkim, czyli oplaty itp. to wynioslo mnie to jakieś 14- 14,5 tys. zl. Motorek spoko, wszystko ok, wczesniejszy wlasciciel ostro o niego dbal, wszystko na czas wymieniane, przeglady robione itp. nawet opony prawie nowki 😛

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #268184 Odpowiedź

Anonimowy

Sory że spamieć , widzę ze temat z 2008 roku ale czy mógł bym prosić o numer do tej babuszki na 1 zdjęciu ? ;p

#268185 Odpowiedź

Anonimowy

wiem ziolusRS, że lubisz starsze ale yrch, tu już nie zagląda 😀

#268186 Odpowiedź

Anonimowy

ej kurde a już miałem wielką nadzieje że Yrch nas zawitał 🙁

#268187 Odpowiedź

Anonimowy

dość całkiem fajny Hornet tylko szkoda że anglik ;(

#268188 Odpowiedź

Anonimowy

TZR_09 napisał:

dość całkiem fajny Hornet tylko szkoda że anglik ;(

… no tak kierownicę trzeba przekładać ;p

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 23 łącznie)
Odpowiedz do: Honda Hornet 600 2006r.
Informacje o Tobie: