Honda CBR125 problem z ładowaniem.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle 125 Honda CBR125 problem z ładowaniem.

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 miesięcy, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Kamiil Nowak
    Użytkownik

Witam otóż mam problem z ładowaniem w mojej cbr-ce gdy wyciągnołem bezpiecznik od świateł mijania i klaksonu to ładowanie było dobre ale już gdy włożyłem go z powrotem to ładowanie spadło do 7.20.Co może być przyczyną? Regulator napięcia jest dobry,czy alternator może być uszkodzony?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

może być.
    ale wiele rzeczy może być – padnięty akumulator, regulator napięcia, alternator, zwarcie

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Kamiil Nowak
    Użytkownik

Aku jest do wymiany, naładowałem go na full odpaliłem go na światłach i zgasiłem na drugi dzień też bez problemu odpalił, ale gdy się byłem nim przejechać na 3 biegu mi coś zgasł i już nie szło go wgl odpalić rozrusznik ani nie dygnął.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

albo regulator napięcia co ci wykańcza akumulator

Kamiil Nowak
    Użytkownik

Hm to jak bym go wymienił i aku to problem mógłby się rozwiązać? A nie wiesz może gdzie znajdę części do hondy bo na alegro nie mogę znaleźć tego alternatora do wersji Jc34 jest on tylko do wersji jc39

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

do takich zabaw trzeba miec manual serwisowy i zgodnie z manualem posprawdzać parametry układów elektrycznych w odpowiednich punktach pomiarowych.
    zgadywania i działanie po omacku to słaba opcja

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie