Honda cbr 125 jc50 problem z mocą

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle 125 Honda cbr 125 jc50 problem z mocą

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Raffi Raffi 5 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Raffi
    Raffi
    Użytkownik

Siemka
    Mam problem z moim moto honda cbr 125 jc50(na wtrysku). Podczas jazdy do szkoły zauważyłem problem z przyśpieszeniem. Mianowicie na każdym biegu nawet jałowym po gwałtownym dodaniu gazu motocykl wkręca się do 7tyś i spada do 5tyś i tak ciągle. Jeśli lekko odkręcę manetkę motor z trudem wkręca się powyżej 7tyś. Na postoju jeśli się mu odkręci ma się wrażenie jakby się dusił i jest tak na ciepłym i zimnym silniku. Proszę o jak najszybszą odpowiedź.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

trzeba go odstawić do kogoś kto ogarnia wtrysk w hondzie o raczej nikt ci w 3 zdaniach nie opisze diagnostyki wtrysku.
    żadne lampeczki typu Check Engine ci sie nie zapalają (oprócz tych 2-3 sekund po przekręceniu kluczyka że sie zapala i gaśnie zaraz)?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe Raffi
    Raffi
    Użytkownik

żadne lampeczki się nie świecą Check Engine

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 5 miesiące temu przez Zdjęcie profilowe Raffi Raffi.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 5 miesiące temu przez Zdjęcie profilowe Raffi Raffi.
    Zdjęcie profilowe Raffi
    Raffi
    Użytkownik

A to może być tylko wina wtrysku czy też innych rzeczy, bo przeszukiwałem internet i natknąłem się na możliwością uszkodzonej cewki zapłonowej.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie