Honda Spacy 125 kręci ale nie pali.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    nicolay
    Użytkownik

witam wszystkich, mam problem ze skuterem honda spacy 125 4t, w zeszłym sezonie kiepsko odpalal ale jak się go trochę pomęczyło to odpalił, na ciepłym silniku odpalał w miarę normalnie, teraz nie chce odpalić w ogóle, wymieniłem świecę i cewkę, jak podleję benzynę pod świecę to na sekundę zasada i gaśnie. czy to wina przewodów paliwowych czy może jakaś elektryka? co można zrobić domowym sposobem żeby to sprawdzić, z góry dziękuję za odpowiedzi.

Mario1
    Użytkownik

jak w większości – pucowanie i regulacja gaźnika i odpowiednia przerwa na świeczce .

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

nicolay
    Użytkownik

dziękuję za odpowiedź, a jaki może być koszt czyszczenia i regulacji gaznika w jakim serwisie? bo sam chyba nie mam takich umiejętności żeby to zrobić 🙂

Mario1
    Użytkownik

tego ci nie powiem bo takie rzeczy sam robię , ale myślę że w jakiś 5 dychach się zmieścisz

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button