HighEnd Area – Custom 19,6KM :)

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 924Postów:

Setup Arejki Silnik został kompletnie przerobiony, nie został w nim żaden seryjny element. Przyspieszenie lepsze od 125ccm, prędkość max 130 kmh (pomiar GPS), na hamowni osiągnąć moc 19,6 KM – Kartery kompletnie przerobione i spasowane z Stage6 Racing max. geported – Wał Korbowy Stage6 HPC z łożyskami teflon – Zapłon Malossi MHR Selletra z cewkę MHR – Wydech Malossi MHR Team – Układ przeniesienia napędu Malossi MHR Overrange kit – Sprzęgło Polini 2G – Dzwon sprzęgła Malossi MHR – przełożenia Malossi – pokrywa Top Performances – zawór membranowy MHR 45* – mocowanie Kiesler Spacer – Gaźnik Stage6 R/T 26mm – moduł Malossi MHR Unit – Filtr powietrza Stage6 Double Layer – Tarcza tylna Galfer Wave – Klocki Hamulcowe Malossi – Polerowany blok – Killswitch – większej średnicy, twardszy amortyzator tylny Paioli i wiele drobniejszych elementów typu, sprężyny regulacyjne, pasek, rolki itd których nie wymieniłem. Aprilia została pokryta lakierem KAMELEON (niebiesko-zielono-fioletowo-złoty) oraz srebrnym metalic’iem. Zdjęcia niestety nie oddają efektu wielu kolorów lakieru. Koszt lakierowania wyniżsą 750 euro, ze względu na to, że jest to prawdziwy kameleon, a nie mieniżcy metalizowany lakier. Innych dodatków optycznych nie opisuje, bo wszystko dokładnie widać na zdjęciach. JEŻLI KTOS JEST ZAINTERESOWANY APRILIA JEST NA SPRZEDAZ !!!! ZA JEDYNE 5500 🙂 Jeśli skuter nie sprzeda się w ciągu miesiąca, pójdzie na części, więc powoli można je rezerwować;p

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 924Postów:

😯 😯 😯 Ona jest cudowna.. I tyle.. Omg, jakbym nie mial skutera, to bym byl po nia w drodze.. 😀 P.S. No i ja Cie musialem namowic, zebys ja na forum wstawil… Poozwol ludziom na trochę przyjemnosci przy ogladaniu tej apy 😀 😀

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 924Postów:

Na przyszłość dawaj trochę wieksze foty bo na tych prawie nic nie widac.

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 924Postów:

Dla takich jak żebro? podaje link do większych fotek Album z fotkami o dużej rozdzielczości

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 924Postów:

szkoda, ze nie mam 5500zł :/ juz bym po nią jechał 😛 nie podoba mi się tylko obicie siedzenia i drebrny kolor 😛

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 924Postów:

Niestety tapicer nie wykazal się…. na razie nie chce mi się tego porpawiac, bo skuterem nie planuje juz smigac, tylko pozbyć się 🙂

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 924Postów:

Wiesz co ludzie by go kupili gdyby był zarejestrowany na 50ccm, i miał cały osprzęt typu (lusterka, kierunki itp.) @Topic Aprilia zajefajna tylko mi się ten kameleon nie podoba.

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 924Postów:

Co!!! apka ale wypas szkoda że ją sprzedaje? a co do puszka ludzie by go kupili gdybybyś zarejestrowany na 50ccm-nigdzie nie ma mowy iż ona nie może być zarejestrowana jako 50. Kameleon pełen wypas ale coś za coś 2,5 tysi ten mały szkopuł kosztuje. A czy mogę się dowiedzieć ile wyniósł cały tuning

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 924Postów:

moc imponująca 😉 tylko że skutem nie można jeździ po normalnych drogach 😛

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 924Postów:

Tak apropo to ten skuter ma papiery? Tylko dlaczego to jest w worklogu? Planujesz coś zmieniał? To jest takie pojęcie na łatwiznę kupując już zrobiony skuter… Zero satysfakcji z tego, że samemu się zmodernizowało skuter.

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 924Postów:

Ogólnie to po części prawda gdy kupisz już skuter po tuningu to oprucz frajdy z jazdy nie ma innej chyba iż jest to skuter skupiony na jednej modyfikacji mechanicznej lub wizualnej to jest co przy nim robić.

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 924Postów:

Zdaje się, że widziałem ją na allegro;] Szkoda że nie da rady tego zarejestrować..Ogólnie bardzo fajny sprzęcior:] Ludzie kupują skuty po tunie, bo jak mają kupić go za 3-4 i wsadzić drugie tyle w tuning a później sprzedać za te 3.5tys to ludziom szkoda kasy.. heh

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 924Postów:

Zdaje się, że widziałem ją na allegro;]

Też ją widziałem :P.

PodLy napisał:

Ludzie kupują skuty po tunie, bo jak mają kupić go za 3-4 i wsadzić drugie tyle w tuning a później sprzedać za te 3.5tys to ludziom szkoda kasy.. heh

No właśnie po tuningu ciężej sprzedać :P. Ludzie to by się tylko pozachwycali, ale jak przychodzi co do czego to inna rozmowa…

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 924Postów:

PodLy napisał:

Szkoda że nie da rady tego zarejestrować

a co nie moze…. Da się…

Nikikin napisał:

No właśnie po tuningu ciężej sprzedać 😛 . Ludzie to by się tylko pozachwycali, ale jak przychodzi co do czego to inna rozmowa…

Dobrze prawisz… Co rzeczy ! Skuter ma papiery na 50cc, wystarczy dać aku + oświetlenie byle jak ale świecace i juz macie rejestracje…. jak ktoś chce przegląd mogę załatwic, nie ma problemu…

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 924Postów:

Ludzie za zwyczaj boją się czy skuter z taką mocą długo pociągnie bo wiadomo że na seri ma większom żywotność. Chyba że się trafi nadziany dziciak który uważa że się zna na tuningu i nie zwraca na żywotność sprzetu i kupi tak zajebiście odpicowany sprzód za karzdą kase.

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 924Postów:

Robiąc czy kupując taki skuter każdy liczy na osiągi, na lans albo szpan przed znajomymi na chinolkach …. raczej nikt tutaj na żywtnosc nie stawia:)

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 924Postów:

No zależy bo ja gdybym robil taki tun to liczyły by się osiągi i moja własna zadysfakcja z tunu a żywotność to wiadomo że się liczy ale jeśli możesz lecieć 120 to nie pojedziesz 70

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 924Postów:

Druga rzecz, że w 90% przypadków, osoba po skończeniu tuningu na wyzszym poziomie sprzedaje skuter … dlatego tu się liczy frajda z tworzenia, a kupujący ma okazje kupić coś, za 1/3 ceny tworzenia….

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 924Postów:

Takie życie i tak to się uklada a co do trudnej sprzedarzy tuningowanych skutow to dla czego jak skuter nieźle wygląda po tuningu no i wiadomo nieźle zasuwa to po 2 dniach nie ma go na allegro

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 924Postów:

Tylko, że dobrze zrobiony skuter jest swoje wart. A na pierwszy skuter mało kto będzie kupować coś co ma ~20KM na koło…

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 924Postów:

Nikikin napisał:

na pierwszy skuter mało kto będzie kupować coś co ma ~20KM na koło…

to samo mówił, ze nikt kto zda prawko a wcześniej jędził na komarku nie kupi sobie hayabusy 😕 i potem chcą zrobić prawko na motor od 24 lat 😯 @$%[email protected]# nie będą czekać do 24 żeby SHL pojechać na zlot %$#@!&% 😛

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 924Postów:

Denis napisał:

Jeśli skuter nie sprzeda się w ciągu miesiąca, pójdzie na części, więc powoli można je rezerwować;p

chłopie! ty chcesz je na części sprzedawać? nie szkoda ci czasu który włożyłeś w te maszyne?? ani tej maszyny?

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 924Postów:

Nikikin napisał:

na pierwszy skuter mało kto będzie kupować coś co ma ~20KM na koło…

Ja kupiłem coś co ma nie całe 10 i jest to za mało więc wiesz. Na razie ostrzezenie słowne.. Inni potrafia o wiele bardziej bezczelnego OT walnac :mrgreen: Ale się pilnuj 😛

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 924Postów:

stopakropa, on ją kupił zrobioną… mateuszpiatek, post nie na temat…

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 924Postów:

Nikikin napisał:

Tylko, że dobrze zrobiony skuter jest swoje wart. A na pierwszy skuter mało kto będzie kupował coś co ma ~20KM na koło…

Nikikin ja bym kupić (ale nie mam kasy) bardzo fajny sprzęt, mimo wszystko 12KM stawia na koło ciekaw jestem co ta apka robi. Bardzo fajna

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 924Postów:

Kupiona chyba ze 3 czy 4 miechy temu, a dopiero teraz ujrzała światło dzienne 😛 To jest klasa europejska nie ma się co oszukiwać;) Przejechałbym się niż, ale jak tak daleko miałbym do ciebie jechać to się nie opłaca :PP @mateuszpiatek: Warn za orty 😉 Aż oczy bolą… :573:

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 924Postów:

Nie no chłopie xD Wymiot ale wypalara bez kitu lakier kameleon na pewno jak jest słoneczko baja się mieni obszycie tylko lipne ale moc robi wrażenie. Denis fajnie się lata ? Napewno kierowcy puszek mają fajn? mine jak na światłach dymasz ich xD albo wyprzedzasz z prędkością 130 Dobre Dobre miodzio

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 924Postów:

Bajeczka prawdziwa 🙂 Ja bym miał żal tak ją nikczemnie opchnąć……Ten kameleon pewnie bosko wygląda. No szacun ogólny za montaż, coś tu więcej gadać 😉

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 924Postów:

Hokster napisał:

Napewno kierowcy puszek mają fajn? mine jak na światłach dymasz ich xD albo wyprzedzasz z prędkością 130 Dobre Dobre miodzio

Watpie zeby on tym jeździć w miasto czy na światła…

Wko??cu to nie ma o?wietlenia ani nawet tablicy :P. Pierwsze zainteresowane policjanty i już nie zaciekawie…

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 924Postów:

Na dzień dzisiejszy potwór (czyt. Area) jest zamkniety w klatce (garazu;p)

czeka sobie spokojnie na przyszżego właściciela, niby ktos ma niedlugo przyjechac ale w mity rzadko wierzł, jeśli nie – pod koniec następnego tygodnia, o ile nie w połowie sięrpnia zostanie rozebrana. Wiadomo, jeśli do tego czasu trafi się klient – pojdzie w calo?ci.

Co do wrażen – jest weso?o…. ostatnio tak na wesoło wyprzedziżem na zwyklej drodze 3 samochody w rzłdzie i tylko się spojrzeli…. bo wyprzedzanie trważo bardzo kr?tko…. rasowy dzwiżk i wygląd tez robia swoje… ostatnio przewiozlem jednego kolesia co uwazal ze wkrecam….. zszedł i nie wiedział co ma robic…. prawie się poplakal ze strachu , no ale 😀 sam tego chciaż…

Ogólnie jazda sprawia wiele frajdy 😉 zreszta łatwo się domyśleć…

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button