HighEnd Area – Custom 19,6KM :)

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) HighEnd Area – Custom 19,6KM :)

Ten temat zawiera 30 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 31 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Setup Arejki Silnik został kompletnie przerobiony, nie został w nim żaden seryjny element. Przyspieszenie lepsze od 125ccm, prędkość max 130 kmh (pomiar GPS), na hamowni osiągnąć moc 19,6 KM – Kartery kompletnie przerobione i spasowane z Stage6 Racing max. geported – Wał Korbowy Stage6 HPC z łożyskami teflon – Zapłon Malossi MHR Selletra z cewkę MHR – Wydech Malossi MHR Team – Układ przeniesienia napędu Malossi MHR Overrange kit – Sprzęgło Polini 2G – Dzwon sprzęgła Malossi MHR – przełożenia Malossi – pokrywa Top Performances – zawór membranowy MHR 45* – mocowanie Kiesler Spacer – Gaźnik Stage6 R/T 26mm – moduł Malossi MHR Unit – Filtr powietrza Stage6 Double Layer – Tarcza tylna Galfer Wave – Klocki Hamulcowe Malossi – Polerowany blok – Killswitch – większej średnicy, twardszy amortyzator tylny Paioli i wiele drobniejszych elementów typu, sprężyny regulacyjne, pasek, rolki itd których nie wymieniłem. Aprilia została pokryta lakierem KAMELEON (niebiesko-zielono-fioletowo-złoty) oraz srebrnym metalic’iem. Zdjęcia niestety nie oddają efektu wielu kolorów lakieru. Koszt lakierowania wyniżsą 750 euro, ze względu na to, że jest to prawdziwy kameleon, a nie mieniżcy metalizowany lakier. Innych dodatków optycznych nie opisuje, bo wszystko dokładnie widać na zdjęciach. JEŻLI KTOS JEST ZAINTERESOWANY APRILIA JEST NA SPRZEDAZ !!!! ZA JEDYNE 5500 🙂 Jeśli skuter nie sprzeda się w ciągu miesiąca, pójdzie na części, więc powoli można je rezerwować;p

Anonimowy

😯 😯 😯 Ona jest cudowna.. I tyle.. Omg, jakbym nie mial skutera, to bym byl po nia w drodze.. 😀 P.S. No i ja Cie musialem namowic, zebys ja na forum wstawil… Poozwol ludziom na trochę przyjemnosci przy ogladaniu tej apy 😀 😀

Anonimowy

Na przyszłość dawaj trochę wieksze foty bo na tych prawie nic nie widac.

Czytaj
    REKLAMA

Barton daje 400 zł do wykorzystania na akcesoria

Kup motocykl Barton Cafe Racer lub Barton Travel, zarejestruj zakup i skonfiguruj dla siebie pakiet dodatków o wartości 400 zł gratis.

Anonimowy

Dla takich jak żebro? podaje link do większych fotek Album z fotkami o dużej rozdzielczości

Anonimowy

szkoda, ze nie mam 5500zł :/ juz bym po nią jechał 😛 nie podoba mi się tylko obicie siedzenia i drebrny kolor 😛

Anonimowy

Niestety tapicer nie wykazal się…. na razie nie chce mi się tego porpawiac, bo skuterem nie planuje juz smigac, tylko pozbyć się 🙂

Anonimowy

Wiesz co ludzie by go kupili gdyby był zarejestrowany na 50ccm, i miał cały osprzęt typu (lusterka, kierunki itp.) @Topic Aprilia zajefajna tylko mi się ten kameleon nie podoba.

Anonimowy

Co!!! apka ale wypas szkoda że ją sprzedaje? a co do puszka ludzie by go kupili gdybybyś zarejestrowany na 50ccm-nigdzie nie ma mowy iż ona nie może być zarejestrowana jako 50. Kameleon pełen wypas ale coś za coś 2,5 tysi ten mały szkopuł kosztuje. A czy mogę się dowiedzieć ile wyniósł cały tuning

Anonimowy

moc imponująca 😉 tylko że skutem nie można jeździ po normalnych drogach 😛

Anonimowy

Tak apropo to ten skuter ma papiery? Tylko dlaczego to jest w worklogu? Planujesz coś zmieniał? To jest takie pojęcie na łatwiznę kupując już zrobiony skuter… Zero satysfakcji z tego, że samemu się zmodernizowało skuter.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 31 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie