zipp vapor blokady: różowy kabelek i osiągi

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning zipp vapor blokady: różowy kabelek i osiągi

Tagi: , , ,

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe KOpciuch KOpciuch 7 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #79556 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe KOpciuch
  KOpciuch
  Użytkownik
  • Postów: 12

  Witajcie,

  Ma zippa vapora 2007(nie wiem dokladnie). Jeżdze nim od kilku lat i ostatnio zdecydowalem sie zeby zdjac blokady. Rozłączyłem rózowy kabelek, rurke w filtrze. Miał niezłego kopa przed zdjęciem blokady a po zdjęciu jej dostał z 49km/h do 71km/h. Pewnego dnia przewiozłem kolega na skuterze i nie chciał jechać wiecej niz 55km/h ale ok za duzy ciężar może nic nadzwyczajnego. Nastepnego dnia wyjeżdzam z garazu a on mi ledwo zipie o co chodzi , rozpedzam sie do 30 i tak muli że hej, manetke krece na maxa a tu kibel jedzie tak z 30 sek. potem rozpedza sie do 50km/h i dupa szybciej nie chce jechać powie mi ktos co może być przyczyną ?

  #79584 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe
  Anonimowy
  • Postów: 3 133

  „rozpedzam sie do 30 i tak muli że hej, manetke krece na maxa a tu kibel jedzie tak z 30 sek. potem rozpedza sie do 50km/h i dupa szybciej nie chce jechać powie mi ktos co może być przyczyną ? „

  Miałem to samo, tylko u mnie mulił 10km/h. Przyczyną jest brak rurki w filtrze powietrza. Włóż tą rurkę do filtra powietrza i będzie git.

   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
  #80131 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe KOpciuch
  KOpciuch
  Użytkownik
  • Postów: 12

  Dzieki 🙂

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
Odpowiedz do: zipp vapor blokady: różowy kabelek i osiągi
Informacje o Tobie: