Hej Jestem tu nowy i proszę Poradźcie Jaki skuter wybrać

Witam proszę Poradźcie ktory ze skoterow wybrać piaggio x9 125 20010rok potem aprilia atlantic 2009 rok a nie powiem że ten Najbardziej mi się podoba malagutti madison 200 2003 rok to są w kwotach 3000 czy do tego madisona są części Proszę pomóżcie mi

kupisz za 3000 to od 1500 do 2000 trzeba bedzie w to wsadzić. i nawet nie kombinuj że bedzie inaczej.
99% sprzęów od handlarzy (sprowadzony, jeszcze na włoskich czy francuskich blachach) to wypudrowane na sprzedaż ulepy kupione na miejscu za połowe tego co od ciebie za nie chcą. Zastanów się dlaczego.
Wszystkie są czyściutkie, nasmarowane plakiem, ich za stare do jazdy najcześciej opony są poczernione czernidłem i wyglądają piękie a do zdjęć skutery są wilgotne “świeżo po umyciu”. Taki zbieg okoliczności ale wiadomo że mokre wyglądają lepiej, kolory są głebsze, plastiki mniej porysowane i się błyszczą.

Weź taki którego stan nie wskazuje na zachetanie i na którym ci się dobrze siedzi. To strasznie indywidualna cecha. Tu się trzeba przymierzyć. Bo ktoś ci powie “ten najlepszy” a najlepszy DLA CIEBIE będzie całkiem inny.
No i są używane. Wiec nikt nie zagwarantuje że “lepszy” ale zajechany przez rzeźnika bedzie naprawdę lepszy niż ten niby “gorszy” ale za to 4x mniej zmęczony. To są wszystko sprzety z podobnej jakościowo półki KIEDYŚ. A teraz to trzeba każde pooglądać bo po 5-10 latach to nawet dwa identyczne modele tej samej marki mogą prezentowac się kompletnie inaczej. Zalezy kto jeździł, jak jeździł, po jakich drogach, jak naprawiał i czym naprawiał.

Madison 200 się nie łapie na ustawe o 125 na kategorie B.

Ale czy to ten Madison jest dobry i części dostanę do niego bez problemu sam se zrobię bo jestem mechanikiem i chciałbym cylinder założyć 150 o to pytam czy lepiej wziąć Piaggio albo inną markę bo Madison jest trefny o to pytam

Chodzi mi czy madison awaryjny jest od piagio albo aprili nie powiem bardziej napalilem sie na madisona a wy lepiej na forum sie znacie i wole was zapytac moze rozwiejecie moje napalenie :wink:

Zacytuje sam siebie:

To są wszystko sprzety z podobnej jakościowo półki KIEDYŚ. A teraz to trzeba każde pooglądać bo po 5-10 latach to nawet dwa identyczne modele tej samej marki mogą prezentowac się kompletnie inaczej. Zalezy kto jeździł, jak jeździł, po jakich drogach, jak naprawiał i czym naprawiał.