HEBO NEXT GENERATION regulacja POMOCY

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Mam Aprilia rally AC (seria) i postanowilem zmienić wariator na sportowy by zyskac przyspieszenie i kilka km/h i ku mojemu zdziwieniu skuter jedzie jeszcze gorzej gorzej przyspiesza jest wolniejszy i slabszy 😕 . Zalozylem sprężynę z zestawy i rolki 4.1 Pomyszci 😥 e w regulacji :-/ 😐 😡 😯 😥

Anonim
    Gość

Nie jest powiedzane ze będzie jechać lepiej na rolkah i sprezynach z zestawu sa jeszcze takie rzeczy jak waga kierowcy musisz po prostu trafić jeden dzień Najlepiej metodą prób i błędow

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

Tak kolega wyzej ma racje nie zawsze roliki itd. z zestawu pasuje w ustawienia.Jest wiele czynnikow jakich jak np.stan cylindra,twoja waga.Rozumiem ze masz wszystkie blokady zdjęte?

Anonim
    Gość

Kumpel wsadzić to wario i też ma z tym problemy.. Sprężyne wsadziłeś tą z zestawu, zmień ją na seryjną. Jak zmienisz to napisz wtedy jak leci itd, dalej będziemy coś radzić.

Anonim
    Gość

jak zmienilem to jedzie troszkę lepiej ale nadal gorzej od seryjnego. Wedlog mnie on nie chce się wkrecic na obroty. 😐

Anonim
    Gość

Napisz jaki masz skuter jeśli masz mozliwość ja bym oddał ten wariator ponieważ wariatory hebo są najtrudniejsze do wyregulowania Napisz nam dokładnie jaki masz skuter przebieg w jakim on est stanie czy coś już wymieniałeś (mam na myśli tuningowe części) może ci doradzimy i kupisz sobie inny. Jak nie to postaramy się abyś dobrze go ustawić

Anonim
    Gość

Rzaparow napisał:

Napisz jaki masz skuter

Aprilia Rally AC. Sprężynki jakie masz teraz I ile gram masz seryjne rolki?

Anonim
    Gość

sprezynki mam seryjne a rolki seria 6.5gr Skuter jest po szlifie(1000km) wszystko reszta seria.

Anonim
    Gość

siema także mam ten problem, tylko że ja mam jeszcze wydech tecnigas next r ,założyłem rolki 4.1 i sprężynę z zestawu ale nadal z początku nie wkręca na obroty :-/które dochodzą przy vmax. do 8tys. obrotów a bez waria nawet dochodziły do 10tys. teraz zamierzam zainwestować w sprężynki do sprzęgła ale zastanawiam się jakie +30% czy +50%?I czy to wogule pomorze 😀 pozdro

Anonim
    Gość

Jak masz muła na starcie to sprężynki zmień. A na jakieś to zależy od Ciebie 😛

Anonim
    Gość

czyli rozumiem ze mam zmienić sprezynki na twardsze i powinno byc ok?>>> 😆

Anonim
    Gość

Masz 3 komplety rolek to wykorzystaj je , weź 3 z jednej gramatury i 3 z drugiej , użyj w wariatorze na przemian i sprawdzaj , oczywiście oblicz sobie jaką masz wtedy wage rolki

Anonim
    Gość

Seryjne ma 6.5 a teraz ma 4.1 i do tego jest muł na starcie. Moim skromnym zdaniem to wina sprężynęk.

Anonim
    Gość

Ok jutro kupie sprezynki hmmm… +30% i napisze czy jest lepiej. A zastanawiam się jeszcze czy to nie moze byc wina sprzeglas dzwonu lub paska…

Anonim
    Gość

Napewno nie jest to wina dzwonka. Pasek też odpada. Kup te sprężynki i wtedy się okaże.

Anonim
    Gość

czyli moze to byc tesz sprzeglo??? i okaze się to po założęniu sprezynek???

Anonim
    Gość

Jak zmienisz sprężynki i będzie leciał dobrze no to spoko jeżeli tak samo no to znaczy że winy trzeba szukać gdzie indziej..

Anonim
    Gość

jeżeli sprężynki nie pomogę to może masz źle wyregulowany gaźnik, jest za słaba mieszanka i nie chce wkręcał na obroty 😆 Ja dzisiaj będę regulował i zobaczymy. 😎 Jak wy wyciągacie rolki z tych kopert(bo ja mam zestaw z rolkami które się wkłada w takie czerwone „koperty” i bardzo trudno je potem wyjść :mrgreen: ) Wyregulowałem gaźnik i jest prawie idealnie 😆 Iglicę mam ustawioną na środkowy ząbek (i nie chcę tego zmieniać). Po prostu dostawał za mało powietrza i była zła mieszanka. Teraz mam wykręconą śrubkę od mieszanki i wkręciłem zwykłą krótką śrubkę żeby się nie napchało brudu do gaźnika. Nadal ma za mało powietrza. Jak można jeszcze zwiększyć ilość powietrza? Nuciu założyliście sprężynki

[ Dodano: 2008-07-10, 17:24 ]
    czy ktoś tu wogule jeszcze zagląda?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button