! Forum Tuning Kingway Coliber.

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 4 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Damian Bujak
    Użytkownik

Mój skuter jedzie 65 km bez blokad i ma orginalne rolki na wariatorze czy jak bym założył cięsze rolki czy dało by to wiekszą pretkość a jak tak to ile gramowe rolki założyć ?

Zdjęcie profilowe B4rtek
    B4rtek
    Użytkownik

Ale zdajesz sobie sprawę że zakładając cięższe rolki stracisz na przyspieszeniu czyli też szybkości ruszania ? Te skutery 4T moim zdaniem akurat w oryginalnych zestawach i tak słabo startują jeśli chodzi o cykl miejski – szczególnie skręty w lewo 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe Vezyr
    Vezyr
    Użytkownik

Kiedy zniknie mit dotyczący rolek i regulacji v-max/przyśpiechy?

Nic nie zmieniaj, jak szukasz mocy to większy cylek plus regulacja.

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/85/miasto4mini.png/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/8220/miasto4mini.png[/IMG][/URL]
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Dokładnie. Rolki dobiera się do całej przekładni.
    Długość tulei wariatora, sprężyna centralna, spręzynki sprzęgła.
    Przykładowo mam tuleje 38,5 mm, sprężyna biała malossi +7%, sprężynki sprzęgła niebieskie. Do tego rolki 7 gram. Rolki są za lekkie, ale jaka moc jest na starcie. Do 40 km/h mam 4-5 sekund, przy pociągnięciu za kiere idzie na koło. Startuje z fajnych obrotów, licznik zamyka, piękny dźwięk silnika. Myślę, że dużo też dała iglica podniesiona o jeden ząbek. No i oczywiście cylek 72, chodź jest już dla mnie za słaby. Dobrze jeździ, bardzo dobrze. Przed chwilą sprawdziłem olej. Nie wziął nawet kropelki. Wymieniłem plastik boczny bo pękł, wymienię jeszcze oring na pokrywie zaworów bo poci się, i ustawie zawory. Silnik igła, najmocniejszy F16 w mieście, wymarzony efekt został osiągnięty. Czas na downtowna 300i 😀

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie