hamska podruba SPEEDFIGHTA + wilga=peugeot

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

http://mototrend.pl/sklep/images/skutery/romet_717_1.jpg sory za off ale musiałem wam to pokazać romet 717 może jestem mało spostrzegawczy no ale romet się zbłaźnił

Anonim
    Gość

no wiesz wygladem chcieli sprzedac marke

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

haha chyba sobie taki skuter kupić…i tańszy i w ogóle jak peugeot 😛

Anonim
    Gość

Bo te chuje podrabiają albo nie maja pomysłu zeby wykonać swoj design albo zeby wszyscy myśleli że to jest super markowa YAMAHA albo Peugeot… Dobrze że nie zamontowali wahacza z przodu to ja nie wiem co by się stało na drodze 👿

Anonim
    Gość

Waski: jak to co, skrecałby tylko w jedną stronę 😀 😀

Anonim
    Gość

Ale tak jest ze wszystkimi skuterami chińskimi (no prawie…) nie stworzą nowego wyglądu tylko np. połowa od Cpi olivera a reszta od innych marek. Np. znany nam skuter Kingway czy keeway hurricane powstał se wzoru Siamoto Birdie. Sam zaczynałem takim silnik 2t, 85km/h max

Anonim
    Gość

Ja przed chwilą znalazłem na necie jakiś skuterek i myślałem że to runnerka a to jakieś chińskie gówno z przednią lampę podobną do gilery 😯 Oni naprawdę mogliby zaczął wymyślać swoje wzory..

Anonim
    Gość

Przecież już od dawna wiadomo, że tak jest i tego się nie zmieni. O podróbkach można by napisać całą książkę. A podróbek runnerek jest cała masa. Na poczekaniu na myśl przychodzą mi keeway ry-8, cpi hussar i kingway cobra ale jest ich na pewno wiele więcej

Anonim
    Gość

Te chinczyki wszystko tną z innych dobrych marek widziałem juz podrubę Aprili SR PIaggio NRG power spida i innych sqtrów nic nie porafio sami stworzyć.Tylko psują opinie innym marka bo jak ktos zobaczy cos tak podobnego od razu sobie skojazy i widzi co za odkurzac i jaki młot i juz ma zakodowane ze ten motor to dziadostwo

Anonim
    Gość

Te japońce wszystko tną z innych dobrych marek

no to pokazałeś klase kolego

Anonim
    Gość

hefaistos napisał:

Te japońce wszystko tną z innych dobrych marek

no to pokazałeś klase kolego

No nie japońce tylko chińczyki lol 😮

Anonim
    Gość

puszek12-9 napisał:

skuter Kingway czy keeway hurricane powstał se wzoru Siamoto Birdie.

A mi huricane kojaży się z piaggio typhoon -tani, mały miejski skuterek z jedną wielką lampę z przodu i nawet nazwa trochę podobna (w sensię znaczeniowym)typhoon-tajfun hurricane -huragan

Anonim
    Gość

Co ty one są wcale nie podobne

Anonim
    Gość

Filip napisał:

A mi huricane kojaży się z piaggio typhoon

Już bardziej ze Sferą 😆 Ale faktem jest, że hurricane od birdie różni się rozmieszczeniem kierunkowskazów.

Anonim
    Gość

spoko stylistka po usunięciu naklejek i znaczka można się pomylić

Anonim
    Gość

ja pier**** chyba strace szacunek do peugeota http://www.javno.com/slike/slike_3/r1/g2007/m04/x63138495389247776.jpg peugeot v-click (widziałem dziś na ulicy i myślałem że pękne ze śmiechu że ktoś robi taki wieś tun a naprawde istnieje taki peugeot fuck!!!)

Anonim
    Gość

lol ale wieś typowo chiński skuter i co teraz oni chcą wyglądem sprzedać markę 😛

Anonim
    Gość

Ja pierdziele 😛 jak zipp vapor ze znaczkiem lwa 😛 hahaha śmiech na sali 😛 Ja nie mam żalu do tych rometów i innych bo mojej aprilki nie podrabiają 😛

Anonim
    Gość
    Anonim
    Gość

no sory ale żal w dupe ściska denerwuja mnie takie podruby

Anonim
    Gość

Jebie mnie to w cyca, byłem w Irlandii i nie spotkałem żadnego chińczyka widać Irlandczycy wiedzą co lepsze 🙄

Anonim
    Gość

djbenek napisał:

tak ale to już jest totalne przegięcie http://moto.allegro.pl/item389007470_magnet_city_new_brand_motowell.html = Keeway RY 8

Jak cos to ten motowell byl wczesniej od ry-8 😆 A jescze przed tym byl cpi hussar 😆

Anonim
    Gość

nie ry8 byl dostepny juz ok. 25 roku temu a motowell ok.1,5

Anonim
    Gość

Każdy chinol wygląda tak samo albo podobnie. Przykładowy kingway coliber, boatian i inne. Na necie znalazłem też 3 wersje hurricane.

Anonim
    Gość

no ale puloneza nikt nie przebije :P:P

Anonim
    Gość

Waski napisał:

Jebie mnie to w cyca, byłem w Irlandii i nie spotkałem żadnego chińczyka widać Irlandczycy wiedzą co lepsze 🙄

ja jestem drugi tydzien w belgi i na razie 5 chińczykow typu keeway huriccane czy matrix bądz wilga ,a ogólnie codzienienie widzę na ulicy jakiegos markowaca przynajmniej 2-3 na ulice

Anonim
    Gość

tragedia. tylko wyglad. ale co dalej po 3k km zaczyna się psuc bez sensu..

Anonim
    Gość

lipa46 napisał:

tragedia. tylko wyglad. ale co dalej po 3k km zaczyna się psuc bez sensu..

no co ty… przecież w aukcji ktora podal djbenek jest wyraznie napisane „Silnik wzorowany naYAMAHA(silnik minarelli). ” 😀

Anonim
    Gość

wrona napisał:

Waski napisał:

ja jestem drugi tydzien w belgi i na razie 5 hińczykow typu keeway huriccane czy matrix bądz wilga ,a ogólnie codzienienie widzę na ulicy jakiegos markowaca przynajmniej 2-3 na ulice

Ja byłem 11 dni i zobaczyłem tylko Sr i Speeda 2 xDDDDD

Anonim
    Gość

ja jestem obecnie w anglii i tutaj na kazdym kroku sa runnery i vespy… czesto tez widac dosc egzotyczne trojkolowe piaggio… jak na razie widzialem tez jedno S9 i jednego speeda… we francji za to jezdzi pelno roxow

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button