Halogeny zamiast soczewek

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Halogeny zamiast soczewek

Ten temat zawiera 27 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 28 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam.
    Mógłby mi ktoś powiedzieć czy zdało by to egzamin ? Dodam, że skuter to aprilia rally lc 🙂
    Da się tak zrobić ? Jeśli tak to np. z jakich halogenów 🙄 Mogły by być takie >> http://allegro.pl/item696769643_halogeny_ikea_20w_12v_2000_godzinne.html ?

Pozdrawiam 😉

Anonimowy

Mam tak zrobione w sr ;D Wydarłem soczewki wsadziłem własnie takie lampki zalałem silikonem efekt super tutaj zdjęcie : http://zapodaj.net/b5d380476677.jpg.html nie wiem jak wam ale mi się to bardzo podoba 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Anonimowy

a jakby takie włożyć bezpośrednio w plastiki, bez klosza, więc byłyby narażone na warunki atmosferyczne. Nie popsułyby się?

Anonimowy

dajesz na nie kawałek pleksi i się nie zamoczą 🙂
    proste jak budowa cepa 🙂

Anonimowy

A co by było jakby je dać jakoś za soczewką np ? 😛
    I jeszcze jedno pytanko jeśli można 😀 Jeśli nie mam świateł długich to dało by radę jakoś to uczynić ? 😆

Pozdrawiam 😉

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

Czy ja wiem … ;D Żeby mieć światła długie to poprzebujesz żarówki która ma że tak powiem dwa „bieguny” tzn krótki i długi … ;D Nie znam się na elektryce no ale może możliwe by było założenie halogenu jak z auta ale wtedy potrzebujesz dodatkowego przełącznika włączającego długie światła tak mi się przynajmniej wydaje !!

Anonimowy

Albo zrobić, żeby krótkie-jeden halogen się świeci, długie-oba. Tylko jak to zdziałać ? 😯

Anonimowy

motórzysta, a czy te halogeniki zdają egzamin, czy świecą lepiej niż soczewki, bo jak widać po nickiem też mam SR 😀

a co do długich to na pewno jakieś przeróbki i żarówki dwustykowe

Anonimowy

normalnie
    kupujesz przełącznik jeden do normalnych i jeden do długich
    mijania podłączasz tak jak seryjnie było
    a drogowe dajesz kabel od mijania do długich tylko gdzień na tym kablu dajesz przełącznik
    proste

Anonimowy

wiktor ;D Napewno świeci lepiej niż soczewki i to dużo … bo mówiąc szczerze 😛 Ja mając soczewki … nie widziałem praktyzcnie nic … przy tych świeci to konkretnie … ;D Niebo a ziemia ale mogło by być lepiej … wielka wada sr że nie mają długich …. ;((

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 28 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie