Gy6 rozrusznik ciężko kreci brak iskry

Witam po przejażdżce jakiś czas temu ,padł mi rozrusznik , wiec zakupiłem nowy no i klapa rozrusznik kreci ale jak by nie miał siły i bardzo szybko coś rozładowuje akumulator po za tym jest brak iskry dodatkowa masę od rozrusznika dałem do silnika ale to nic nie pomaga wszystko sprawdzone kable modul ale nadal nic co to może być lub gdzie szukać przyczyny ? , bo coś czuje ze chyba będzie trzeba przejrzeć cała instalacje , czy jak wyłączę stacyjkę to ona odcina prąd do przerzutnika rozrusznika czy nie bo jak stacyjka jest wyłączona a dotykam + w przerywaczu rozrusznika to iskrzy .Mam nadzieje ze mnie pokierujecie .

Nie ma powodu przeglądać całej instalacji skoro wymieniłeś tylko rozrusznik a na starym było ok.

Kupiłeś nówke czy używke ten “nowy”?
Jesteś 100% pewien że nie podłączyłeś go odwrotnie?.. bo już tu byli i tacy fachowcy.
Z kopniaka pali i żadnego extra oporu nogą nie wyczuwasz?
Sprzęgło rozrusznika sprawne i wszystko posmarowane i lekko chodzi?
Stacyjka odcina tylko prąd sterujący przekaźnikiem a nie samo zasilanie przekaźnika.

rozrusznik jest nowy kupiony ze sklepu , jak można podłączyć zle rozrusznik plus został podłączany do + przekaźnika przerywacza dodatkowo rozrusznik został zmasowany dodatkowym kablem do silnika , bendix nowy , nawet na kopke nie odpala bo nie ma iskry , więc jak kupie miernik wszystko posprawdzam a najpierw stator bo on mógł siąść

a jak sprawdziłes moduł?

pożyczyłem inny moduł sprawny oraz mój podpoiłem pod inny skuter wszystko jest ok