gy6 Coliber - koszt wymiany tulejek wahacza

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #314894
  dualjack
  Użytkownik
  • Postów: 4

  Dzień dobry.
  Posiadam typowy chiński skuter z silnikiem gy6.

  Od jakiegoś czasu tylne koło trze o amortyzator, skuter stał się mało stabilny i rzuca nim na boki.

  Domyślam się, że czas wymienić tuleje zawieszenia silnika oraz gumę na wahaczu, niestety przeprowadziłem się do bloku i nie mam jak dokonać takiej naprawy samodzielnie.

  Potrzebuję zlecić taką czynność serwisowi we Wrocławiu. Pytanie brzmi: ile powinna taka naprawa kosztować ( nie chciałbym zostać oskubanym ).

  Dziękuję i pozdrawiam.

  #314895
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 967

  powinna kosztować tyle żeby tobie i warsztatowi odpowiadała cena. Ale jej wysokość zależy od stawek warsztatu – a to z kolei od jego renomy, miejsca, obłożenia zleceniami. To może być i 80zł i 280zł.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button