gwarancja chinskiego shitu aka keeway :D pokrywa uszczelka

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) gwarancja chinskiego shitu aka keeway :D pokrywa uszczelka

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam. Ostanio sciagalem pokrywe z wariatora w keeweyu i była tam taka jak by uszczelka a raczej była to uszczelka 😀 Po zdjeciu pokrywy tak jak by się trochę naderwała itp. ale nie w tym sęk 😀 a mianowicie stary zaczął mnie straszyc ze była to uszczelka dzieki której piach nie wsypywał się do srodka i takie tam. Ja mu powiedziałem ze nikt nie ma takich uszczelek itp. ze wszyscy jeżdżą bez to on zaczal się cos tam się wymądrzac itp. Ale mam pytanie czy to cos co jest chyba uszczelką nie pełniło w moim skuterze keeway f-act roli ,,plomba od utraty gwarancji” xD ? takie mnie teraz głupie pytanie naszło ? jeśli w momencie otworzenia pokrywy stracilem gwarancje to LOL

Anonimowy

nie straciłeś gwarancji.. ta uszczelka to tak jak twój ojciec powiedział

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Anonimowy

Jezdzac bez uszczelki na pewno niestracisz gwarancji, a tymbardziej jak skrecisz pokrywe to zaden piasek tam się niewsypie

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie