Gwarancja a przegląd

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle 125 Gwarancja a przegląd

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Dorota Przeniosło 1 miesięcy temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #657997
  Zdjęcie profilowe Fragi
  Fragi
  Użytkownik
  • Postów: 17

  Witam, planuje kupić nowego Benelli BN 125, nigdy nie miałem motocykla tymbardziej nowego. Jak wiadomo gwarancja jest na 2 lata, przeglądy serwisowe trzeba robić aby gwarancja była podtrzymania. Mam takie pytanie… Najbliższy salon i serwis (Benelli) jest ode mnie ok 130km, zakup nie jest problemem, raczej serwis…
  Czy pierwsze przeglądy serwisowe muszę wykonywać w serwisie Benelli które są podane na stronie www? Mogę taki serwis przeprowadzić w innych serwisach?

  #658053
  Zdjęcie profilowe Wombat
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 17 618

  z tymi przeglądami to jest śliska sprawa. teoretycznie możesz wykonać w każdym „warsztacie profesjonalnym” tzn takim co sie tym zajmuje zawodowo i wystawi ci kwit. Ale warto tez żeby taki warsztat znał zakres przeglądu w tym modelu. Potem w razie usterki może być przepychanka kto zawinił.
  Wiec najlepiej przeglądy robić w warsztatach z listy autoryzowanych – bo to potencjalnie powoduje że to bedzie dobrze zrobiony przegląd. Co i tak bywa tylko teorią często – ale przynajmniej „formalnie” zrobiłes jak powiniennes.

  ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
  #658670
  Zdjęcie profilowe Fragi
  Fragi
  Użytkownik
  • Postów: 17

  A przeglądy serwisowe co jaki czas/przebieg się robi?

   
  Czytaj
  REKLAMA

  Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

  Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!
  #658675
  Zdjęcie profilowe Wombat
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 17 618

  pewnie 300, 1000 i 3000 lub 5000km

  ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
  #664051

  Dorota Przeniosło
  Użytkownik
  • Postów: 1

  Cześć,
  niedawno nabyłam skuter ZIPP Appia 125, po 300 km muszę zrobić przegląd. I tutaj moja wielka prośba, obdzwoniłam już 8 punktów, niestety nigdzie nie ma autoryzowanego serwisu w mojej okolicy.

  Czy ktoś zna jakiś autoryzowany serwis ZIPP w okolicach Oławy, Jelcza Laskowice? Do 50 km od Jelcza najlepiej. Jest tylko jeden warunek, to nie może być VISATEX z Wrocławia, za każdą inną sugestię ozłocę!

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie