>>Malossi Multivar 2000 CZY Polini Speed Control 2003&

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Witam!! Mam dylemat nad kupnem wario Malossi czy polini? W moim roxie tuning jaki mam to wydech stage6 pro replica chrom, reszta części seryjnych. Od razu powiem że przy zakupie wario chcę kupić wentylator wariatora Polini Air Speed. Pasek który posiadam w przekładni to Polini Race. Jakie wario mi polecicie do mojego zesawu??? Który wario jest lepszy???

Anonim
    Gość

oba są bardzo dobre wariatory. polini poprawi ci przyśpieszenie z naciskiem na prędkość maksymalną a mallosi prędkość z naciskiem na przyśpieszenie

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

ja bym poliniego wzioł ale decyzna nalerzy do ciebie 😉

Anonim
    Gość

Ja również POLINiego, jakoś lepiej mi się kojarzy 😛

Anonim
    Gość

własnei ja nie wiem jakie sobie w przyslosci wziac hebo czy tego piliniego. Niby mam juz ventivara polini to chyba wezme i wario polini. To się zobaczy.

Anonim
    Gość

ja z czystym sumieniem mogę polecic wario malossi multivar sam go mam i jestem zadowolony z rolkami w zestawie pasek chodzi maksymalnie na gore a kolega mial hebo ng i pasek na zadnych rolkach nie wchodizl tak wysoko jak na multivarze z polini kontaktu nie mialem ale polecam ci małossi

Anonim
    Gość

I jakie miałeś na nim osiągi 😛

Anonim
    Gość

vmax ponad 15 20 z wydechem wiekszy

Anonim
    Gość

Miałem tego Poliniaka w f15, reszta seryjna, no to powiem że nie?źle szedł ale już był zajechany przez poprzedniego właściciela;p. Malossi multiwar poprawił osiągi kumplowi, a hebo nie polecam poprostu;]

Anonim
    Gość

Dzięki za opinie dotyczące wariatorów 🙂 Już się zdecydowałem na wario Polini Speed Control 2003 🙂 Też wziąłem pod uwagę że wentylator wariatora(przyszły) i pasek mam Polini więc wszystko powinno się ładnie zgrać z wariem Polini 🙂

Anonim
    Gość

Ja tez biore polini

Anonim
    Gość

ja mam wszystkie części malossi oprocz wydechu na razie 😀 😀 i ladnie jezdzi tylko roleczki muze zmienić i wyregulować sprezynami bo srednio idzie

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button