>>>>>>>>Co trzeba zrobic po zalozeni

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) >>>>>>>>Co trzeba zrobic po zalozeni

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Czesc. Mam pytanie. Niedawno wymieniłem w swoim squcie zwykły filtr powietrza na stozkowy. Od tamtego momentu jak pierwszy raz odpalam skuter to jest bardzo MULOWATY mianowicie przekrecam manete a on ruszy zwoli ruszy zwolni i tak pare razy ale potem juz jest w porzadku. Slyszalem ze trzeba wyregulować gaźnik ale nie wiem co dokladnie zrobić. I jeszcze jedno jak zdjąłem stary filtr to zostaly mi dwa wezyki i nie wiem co z nimi zrobić. POMOZCIE!!! Z gory dzieki za pomoc.;P

Anonimowy

wyreguluj gaźnik i wsadź większą dyszę główną

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Anonimowy

ok dzieki a co z tymi wezykami?

Anonimowy

A do czego one idą?? To jest jakiś chiński 4T??

Anonimowy

tez tak mam.. jeden wezyk idzie do cylka.. jak zmieńiles filtr to zostaw je tak jak są.. tzn niech ci wiszł 🙂 nic mu nie będzie od tego

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

Z tego co podpytałem kolesia na przeglądzie to te wężyki doprowadzają ciepłe powietrze skąd i skuterówi jest łatwiej zimą, można je zostawić . janica94, nie jeździj po zmianie filtra bez regulacji gaźnika. Masz teraz zbyt ubogą mieszankę (za mało paliwa względem powietrza), większą temperaturę spalania (bo jest przedłużone) i możesz rozwalić cylinder.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie