! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) > Yamaha Tzr <

Ten temat zawiera 12 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Przedstawiam Yamahe Tzr mojego kolegi. Rocznik 2001.. Nowy lakier granatowy metalik,stozek polini airbox,owiewka street i tłumik sportowy Tecnigas. Oto foty: Prosze o duuuuuzo komentarzy :mrgreen: :mrgreen:

Anonimowy

fajny mot. podoba mi się styl w którym jest zrobiony mot:D jakie osiagi i przysipeszenie? ps:dla mnie moglbys zdjac jeszcze ta owiewke (ten plug), fajnie by wyglądala 😉

Czytaj
    REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

• 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
    • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
      • jazdy testowe Triumph
      • grill
      • 20% rabatu na odzież

Anonimowy

V max licznikowe wg niego to 105km/h… Przyspieszenie gorzej, bo moja Malaga( http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?p=8919#8919 ) bierze ja na przyspieche jak chce :mrgreen:

Anonimowy

Bry napisał:

V max licznikowe wg niego to 105km/h… Przyspieszenie gorzej, bo moja Malaga( http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?p=8919#8919 ) bierze ja na przyspieche jak chce :mrgreen:

bo to zależy od rodzaju zębatek jakie ma założone :mrgreen: Podpytaj się go to może lepsze zestawienie dobiore. TZR fajna ,chociażmi się tego typu lampy Street nie podobają(chociaż motocykle w tym stylu tak ,jednak ta lampa zupełnie mi nie pasuje).Plus za fajny lakier. A tak z innej beczki co to za Tecnigas? O ile mi wiadomo do AM6 produkują jedynie model RSG 😛

Anonimowy

Z tym wydechem jest cos nie tak.. Mial go moj kolega z Tzr z nowa buda i pasował.. A tutaj źle przylega do cyla, dlatego musi dospawac kawałek kolanka od starego wydechu… 🙂 Co do lampy… Musimy się zabrac za wlokno szklane i szpachle i trochę „zaślepić” gorne części od bocznych osłon, będzie ok.. 😀

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Anonimowy

Może dlatego takie osiągi 😕 A kolega nie ma tam władowanego starszego silnika ,albo coś? Bo nowa buda nie miała zmienianych mocowań itp.Jedynie w AM5 różniły się co nie co dlatego pytam.

Anonimowy

nie czytalem opisu ale widzę ze zmieńiles przod zajefajny przodzik ;p ;p ;p przod masz 5/5

Anonimowy

Nie wiem co wam się w tym przodzie podoba – według mnie to ten przód psuje wygląd całej TZRki :///

Anonimowy

przod nam się podoba w powodu ze bardzo mało wairy co ma TZR ma takie cos a to innaczej wygląda i się zoca w oczy ;]

Anonimowy

no no no tzr-ka ladna tylko ja znowu nie jestem za tym przodem ale reszta super a lakier szczegulnie 7/10

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie