Grzeje sie sprzegło i wariator

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Grzeje sie sprzegło i wariator

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 8 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Grzeje się sprzegło i wariator po wymianie na nowy pasek polini proszę o pomoc

Anonimowy

Grzanie do pewnego stopnia jest naturalne. sprecyzuj to trochę!

Anonimowy

będzie się grzało to normalne , a po wymianie paska grzeje si ebardziej bo nowy pasek jest twardszy

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka RSX 125

Nowy RSX to 10.6 KM, agresywnie brzmiący wydech i dwa hamulce tarczowe. Do tego sportowy design, niezawodny silnik zasilany wtryskiem i dwa hamulce tarczowe. Nowy RSX jest świetnym sposobem na wkroczenie do świata prawdziwego motocyklizmu.

Anonimowy

przejechałem się 2 km i odkreciłem przedładnie dotykam sprzegła a tu Gorace az dotknoc nie można było i na tym pasku rolki skutera rozpedzaja się długo

Anonimowy

eh.. ja miałem nonstop tak gorące że pokrywy nie szło dotknąć a co mówić o dzwonie… jak się będzie zbyt mocno grzał to się przebarwi i będzie wiadomo, a może już masz przebarwiony? zobacz, jeśli tak to do wymiany 🙄

Anonimowy

wywierć dziurki w kapie

Anonimowy

wrona nie uwazasz ze to zly dzial ? skoro tu piszesz to sam go przenies 😛

Anonimowy

juz którys taki temat , nawet nie patrze na dział tylko automatycznie odpowiadam , muszę się ogarnać !

Anonimowy

Wrona musi odejść,
    Wrona musi odejść :mrgreen:
    no możesz wywiercić dużo dziurek lub np. wyciąć jakiś worek lecz to mocniej osłabi konstrukcje, chyba że takie paski powycinasz to jak np. ja mam seryjnie w kapie
    ja co drugi seryjny wyciąłem i w granicach rozsądku jeszcze powiększyłem co się dało

Anonimowy

a może być to przyczyna startego sprzęgła mam peugeot speedfight 2 jake polecacie sprzęgło

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie