Grupa PRW - Południowe Rejony Warszawy

Kto jest z południowych okolic powiedzmy do 50km,wpisywać się.

Ja. Mam do Warszawy dokładnie 7 km.

Sobienie Jeziory, ok 45km do Warszawy

O proszę :) znajome rejony, w Radwankowie na Petrochemii tankowaliśmy podczas ostatniej wycieczki :)

Może nie dokładnie na temat - ale - czy jest jakaś mapa skąd są użytkownicy forum?

Piastów też raczej na południu.

Nie ma. Wiesz co, już od pewnego czasu myślałem, żeby taką zrobić, ale nie wiem niestety jak... Coś w tym stylu, że mamy google maps, stworzyć mapę o nazwie np "skuterowo.com" i żeby każdy mógł się tam zaznaczyć i zapisać. To było by bardzo fajne. Jak by ktoś wiedział jak takie coś zrobić to było by super.

madi napisał:

O proszę :) znajome rejony, w Radwankowie na Petrochemii tankowaliśmy podczas ostatniej wycieczki :)

O :) nie widziałem, że przez moje zadupie ktoś przejeżdza. Skąd i dokąd lecieliście?

Z Osiecka na stację do Radwankowa a potem na Warszawę :)

To jak z Osiecka skręcaliście na 801 to do mnie prosto przez skrzyzowanie :)

rowerem jechałem przez sobienie, fajny "rynek" macie :)

Madi, jeździsz już czy jeszcze garażujesz?

śmigam ;] moze jakas wycieczka mala ?? :)

Kurde, to i ja ruszę chyba od jutra. Co do wycieczki- chętnie, tylko wiesz jak to ze mną... kwestia terminu

Teraz coś padać zaczęło... ale ogólnie to ma być coraz cieplej :) Jak będziesz miał czas to można jakąś przejażdżkę ogarnąć, daj znać w temacie grupy mazowieckiej :D

madi napisał:

rowerem jechałem przez sobienie, fajny "rynek" macie :)

Troche zapuszczony, ale podobno coś ma się ruszyć w strone modernizacji :) Dla mnie jeszcze za zimno, bedzie cieplej to i ja moge gdzieś wyskoczyc :)

Jak jechałem rowerem do Lublina to w Radwankowie, właśnie koło stacji widziałem gościa na srebrnej Vitalce, może znasz ? :)

madi napisał:

Jak jechałem rowerem do Lublina to w Radwankowie, właśnie koło stacji widziałem gościa na srebrnej Vitalce, może znasz ? :)

znaam :) kolega:)

hehehehe jaki ten świat mały :D możesz mu tą fotę pokazać :P albo i zaproś go na forum :)

Też jestem z Południowych stron ;) Józefów koło Otwocka ;)