Skutery elektryczne Greenwolke

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    aquarius5
    Uczestnik
    • 1
    Wombat
    Moderator
    • 55

to nawet jest działające. takie „siedzinogi: są czesto w kurortach do podnajmu dla turystyów.
    Niektóre modele mają nawet homologacje drogową jako motorower

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

aquarius5
    Uczestnik
    • 1

Te też mają niby homologacje. Ale znikąd testów i opinii użytkowników. Jakby nie istniały. Tylko Allegro aukcje i nic więcej internet o tych pojazdach Greenwolke nie wie.

Wombat
    Moderator
    • 55

bo to nie firma tylko „brand” pod tą sama nazwą kupisz od „AMG” na allegro kilka modeli. i nie tylko od nich. Fajnie to bryka. Jakiś mój sąsiad to ma bo go widuje. Tyle że ja bym brał „full spec” czyli 2 bateria i idblokowane.

masz mase testów tego na YT

i więcej:

https://www.youtube.com/results?search_query=siedzinoga

aquarius5
    Uczestnik
    • 1

No nie…to nie jest to samo. Te z YouTube to jakieś kowalstwo prymitywne w porównaniu z Greewolke i w dodatku jeszcze dużo droższe. Dlatego sprawa jest dla mnie podejrzana, bo sprzęt Greenwolke jest wyższej klasy, taniej i zero recenzji, zero testów i zero opinii kupujących, jeśli w ogóle ktoś to kupił. Jakieś to szemrane wszystko.

Wombat
    Moderator
    • 55

dlaczego zakładasz że jest wyższej klasy? wygląda na dokładnie taki sam szajs jak inne tego typu

Jacek Szymkowiak
    Uczestnik
    • 0

Lepiej to wyglada jak ten z youtuba juz nie mow ze to jest to samo, to po pierwsze.

Po drugie, podoba mnie sie to ale na razie jak mowisz nigdzie zadnych testow opinii itp.

Zadalem pytanie na aledrogo, chyba wezme z max opcja, jak by co, dsm oczywisvie znac.

pozdrawiam

Wombat
    Moderator
    • 55

i teraz wychodzi na to że cały ten wątek to była reklama?
    Najpierw nic o nich nie wiesz, chwile potem twierdzisz że to sprzęt wyższej klasy (a na jakiej podstawie??) a teraz już piszesz z innego konta że kupujesz.
    Nie lubie tak chamskiego marketingu.

aquarius5
    Uczestnik
    • 1

Ja kupuje? Co za bzdura. chętnie bym poznał takiego, który kupił, aby go zapytać jak się sprawuje, bo nigdzie słowa o tym nie można znaleźć, a kupować kota w worku nikt nie lubi. Musi być jakiś pierwszy odważny.

Jakub
    Gość
    • 4 499

Na allegro mają dwa konta. Dane w miarę się zgadzają, ale opinii o sprzedawcy nie znajdziesz.
    Na jednej stronie tylko udało się znaleźć oceny i opisy. Są FATALNE… Można dojść do wniosku, że na początku jest ok, ale potem jakikolwiek serwis to już porażka, koszty a nawet pożegnanie się z towarem. Firma mieści się w jakimś wygnajewie między Niemcami a Szczecinem. Na miejscu podobno nie ma nic. Może kiedyś jak będę w pobliżu to zajrzę zobaczyć i się przekonać na własne oczy jak to wygląda.
    Na ten moment chyba bym odradzał zakup czegokolwiek firmy GREEN MOTO

sławek
    Gość
    • 4 499

Sprawa rzeczywiście dziwna ,sam czekam o obserwuje ten sprzęt o paru miesięcy i nie mogę się doczekać żadnej miarodajnej opinii.Z samych zdjęć niewiele można wydedukować z wyjątkiem tego że są dwa typy zawieszenia przedniego ,jeden to jakaś pomyłka,ale drugi wygląda solidniej,poza tym sposób mocowania lampy przedniej to albo niechlujstwo montażysty ,albo to wszystko takie właśnie jest.

Jarek
    Gość
    • 4 499

Byłem, widziałem, kupiłem 🙂
    Potężna (pół Castoramy) nowa hala dosłownie kilkaset metrów za Szczecinem.
    Serwis mają świetny, więc z postu Jakuba wnioskuję, że jest albo konkurencją chwytającą się nieładnych sposobów prowadzenia biznesu, albo zawistnym człowiekiem piszącym co mu ślina na język przyniesie.
    Kupiłem 6.1
    Magia, nie skuter 🙂
    Nad morzem miałem do czynienia z tym cackiem.
    Polecam każdemu ten sprzęt.

Wombat
    Moderator
    • 55

wszystkie wasze „opinie” są tak wiarygodne że szkoda gadać.

aquarius5
    Uczestnik
    • 1

Mnie by interesował 4.0
    Czy były w hali i czy zapoznałeś się z tymi modelami? Jak to wygląda na żywo, czy dużo ustępują na oko wersjom 6.1?

Wombat
    Moderator
    • 55

dość tego marketingu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Temat ‘Skutery elektryczne Greenwolke’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.
Back to top button