Greenwolke - Unikajcie

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery Greenwolke - Unikajcie

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 miesięcy, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #696327 Odpowiedź

Łukasz

Kupiłem najwyższy model tego skutera ( Skuter elektryczny Greenwolke 6.1 SL Luxury 30 Ah a tak naprawdę to tylko nazwa handlowa bandu od:” UK JINYI MOTOR CO.,LTD. Typ: CS1A variant: 03 Version: 02 ) za 8200 PLN i powiem tak NIE kupujcie tego, powiedzcie ,że chcecie wy-testować co jest oczywiście niemożliwe. Robię o tym materiał filmowy, też się chcę pozbyć tego dramatu jak większość ludzi która to kupiła, ale nie chcę nikogo oszukiwać sprzedając komuś, Prawnicy szykują już pisma do sprzedawcy z odstąpieniem od umowy zakupu a ja nagrywam filmik o tym aby uświadomić potencjalne ofiary. Jeśli ktoś ma ochotę sprawdzić na własne oczy i jest ze Szczecina nieodpłatnie dam się przejechać żeby sam ocenił ponieważ u sprzedawcy nie można. Jeśli komuś się jednak bardzo spodoba to chętnie odsprzedam mój egzemplarz który ma przejechane 100KM myślę że max będzie miał 300 bo jeszcze będę robił testy na prostej gładkiej drodze ile realnie to przejedzie oraz pomiary napięć i obciążeń. Ten skuter niema 50% tego co jest w opisach, baterie to nie samsung a chiński zamiennik w filmie i blogu opisowym zamieszczę wyniki pomiarów sprzętem kalibrowanym oraz wzorcowanym, Akurat mnie stać i jestem przeciwnikiem oszukiwania oraz okradania ludzi, dlatego ostrzegam i gorąco odradzam. Rozmowa ze sprzedawcą to po porostu poezja bezczelności, gość dobrze wie co robi oraz co sprzedaje :), w razie co można do mnie zadzwonić lub pisać numer jest firmowy +48 668 40 69 40 mail waski@waski.net, nie mam żadnego powiązania z żadną firmom handlującą skuterami, a za skuter zapłaciłem gotówką (ponoć terminal nie działał itp) i sam się zbyt napaliłem na zakup kota w worku, a sprzedawca to taki manipulant i takie bajki o osiągach opowiada ,że szkoda gadać. Więc zapraszam już niedługo na rzetelną recenzję, Mam czyste sumienie i nic nie będę ukrywał. Nawet nie do końca wierzę ,że uda mi się ten badziew zwrócić więc niech moja strata posłuży innym jako nauczka, oraz niech skoro będą spekulacje z lewych kont ,że jest zemną coś nie tak, i ze ten skuter jest super oraz fajny to daję możliwość sprawdzenia go obejrzenia i przejechania się nim. Dziwie się jakim cudem to dostało homologację i mogłem to zarejestrować i ubezpieczyć.

#696331 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a konkretnie?
    co oprócz zasiegu jest nie tak?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: Greenwolke - Unikajcie
Informacje o Tobie: