Green Race Jet Force by NRK_ZX

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Green Race Jet Force by NRK_ZX

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #246571 Odpowiedź

Anonimowy

Elo
    Przedstawiam wam Peugeot Jet Force.Skuter kupiłem w 2005 roku u niemca, przez 3 lata jeździłem na wtrysku ale zaczął się psuć to przerobiłem go na gaźnik .W zimę zdecydowałem, że skuter pozostanie u mnie i postanowiłem go zrobić. Zaczęło się od przerobienia go z wtrysku na gaźnik, po tym miałem niedosyt w postaci osiągów więc zamontowałem wydech LeoVince ZX, wario Malossi Multivar, sprzęgło Malossi Delta, przeciwtalerz Stage6, pasek Malossi X-Kevlar i pomyślałem że w parze z osiągami powinien iść wygląd, Jet i tak był porysowany, dużo czasu zajęło mi wymyślenie na jakie kolory powinien zostać pomalowany i padło na zieleń i srebro, obicie siędzenia zostało zmienione z niebieskiego na czarne. Musiałem dokupić 3 elementy bo po wywrotce nieudało Sie ich uratować. W przyszłości może zawita cylinder Malossi Sport 70cc który pozostał po wtrysku. I tak po zimie wszystko zostało złożone i pomalowane .Efekty widać na fotkach. 8) Komentować 😀

Tuning:
    – wydech LeoVince ZX
    – sprzęgło Malossi Delta
    – przeciwtalerz Stage6
    – pasek Malossi X-Kevlar
    – wario Malossi Multivar
    – komputer (ECU) Malossi
    – malowanie Zielono-Srebrno-Czarne

Niedługo oddaje zatartego Malossi Sporta 70cc do szlifu, zostanie także kupiony gaźnik 17,5 wzmacniane łożyska i dzwon sprzęgła Stage6 Wing Cooled Team i jak znajde to jakiś używany mocnieszczy wydech typu Laser X-Pro , Tecnigas RS II, RS70.

#246572 Odpowiedź

Anonimowy

Musze Ci pogratulować doboru kolorów … w 100% pasują do tego skuterka ;}
    No i dobrze że zmieńiłeś na gazior …

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #246573 Odpowiedź

Anonimowy

A mi się średio widzi ten szaryyy a tak to całkiem całkiem 🙂

#246574 Odpowiedź

Anonimowy

No kolorki ładnie dobrane, podoba mi się w jaki sposób ten skuter ma zrobiony tylny amortyzator. A jak z osiągami??

#246575 Odpowiedź

Anonimowy

kolorki zajebiste ten zielony taki luxx jest.

a tak niedawno niedowierzalem mojemu koledze jak mowil ze z wtrysku da się przerobić na gaźnik bo tez ma jetforca na wtrysku…

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #246576 Odpowiedź

Anonimowy

Zamiast szarego zrobiłbym czarny 😉 Faktycznie ciekawy amortyzator, tylko trzeba go było też dać na zielono :->

#246577 Odpowiedź

Anonimowy

Podoba mi się. Ten pług pasuje do tego srebra na baku.

#246578 Odpowiedź

Anonimowy

jak z osiagamiż

#246579 Odpowiedź

Anonimowy

Super extra. Kolory te pasuję to Jeta 😛

Pozdro.

#246580 Odpowiedź

Anonimowy

Świetny tuning. Bardzo dopasowany. Tzn. – zielony mi się nie podoba, ale skuter ładnie się prezentuje. Czekamy na info jak z osiągami;)

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
Odpowiedz do: Green Race Jet Force by NRK_ZX
Informacje o Tobie: