! Forum Serwis Grande 50 Lux - jak się dobrać do żarówek w tynej lampie?

Ten temat zawiera 0 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Berg 5 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 1 post (z 1 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #175296 Odpowiedź

Berg
    Użytkownik

Cześć.
    Dzisiaj walczyłem z chęcią wymiany żarówki podświetlenia rejestracji – poddałem się. Może mi ktoś powiedzieć jak się do niej (do innych też) dobrać? Czy żeby zmienić żarówkę muszę zdemontować plastiki, bagażnik, kufer, całą tylną lampę, poodpinać kable i licho wie co jeszcze? Bo póki co, to po pościąganiu plastików, bagażnika, kufra etc. dostałem się tylko do widoku gniazd żarówek od góry, ale o ich wymianie nie ma mowy – nie wsadzę tam dłoni. Trzeba to porozkręcać? Nie ma w lampie jakichś zatrzasków/wkrętów zeby zdjąć sam klosz i po prostu żarówki wykręcić tak jak w każdej normalnej lampie? Dziwne… . Po ponad godzinie walki i kombinowania skręciłem wszystko do kupy i spalona żarówka pozostała.

Kymco Downtown 125i
Oglądasz 1 post (z 1 łącznie)
Odpowiedz do: Grande 50 Lux - jak się dobrać do żarówek w tynej lampie?
Informacje o Tobie:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów. Przepraszamy, że musimy Ciebie o tym poinformować.

Polityka Prywatnosci