Grafika na koszulkach

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Grafika na koszulkach

Ten temat zawiera 33 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 34 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Tamten temat jest do rozmów ogólnych więc ten stworzyłem, żeby wypowiedzieć się na dany temat – czyli grafiki na koszulce – w tamty nie można się dokładnie dogadać więc tu tylko rozmowy na temat grafiki – na inny temat będzie usuwane 🙂

Więc tak
    Każdy niech napisze swoje zdanie na ten temat…

Ja uważam że jeśli nie będzie to wielkim problemem i cena przez to nie podskoczy zbyt mocno to grafika może być na plecach (pod napisem JEDNOSLAD.PL) …
    Znalazłem parę propozycji:
    http://farm4.static.flickr.com/3104/2786975165_c980ab73fd.jpg <- z tym myslę, że będzie za duzo problemów bo jest za dużo szczegółów …
    http://www.bathstudent.com/pageassets/socs/societies/motorcycleclub-bumcc/BUMCC.jpg <- tu by trza np. wywalić zbędne rzeczy jak lampy, lusterka czy wloty na kasku bo też trochę szczegółowe
    http://streetjusticenj.com/event/sportbike_silo.jpg <- proponuję ten bo będzie dość łatwo z wykonaniem no i jest w miarę ładny 🙂

Anonimowy

Najlepszy by był 1 ale że za dużo szczegółów to może się to do przerobić, lub coś innego na wzór 1

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Anonimowy

A kolor koszulkiż Biała czy czarnaż

Anonimowy

Czarna 🙂

Anonimowy

grafika 3 odpada. Co to jest jakieś jajowate koła :D? Koles próbuje poderwać na koło ale coś mu nie idzie :D. Dajcie tą pierwszą albo drugą

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

Anonimowy

Anonimowy

Ja to wszystko widziałem ale to SM jest od innego serwisu no a ta 2ga wygląda jak jakieś dziecko stunci taki knypek jakiś :p

A Mafioz jakieś nic nie warte gówna daje ;P

Anonimowy

to SM jest zajebiste :D!! Weźmy to dajmy :D.. Co z tego że z innego serwisu :D…

Anonimowy

Tam jest tyle samo szczegółów co na tym pierwszym moim ! Więc odpada raczej

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 34 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie