Grafika na koszulkach

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Tamten temat jest do rozmów ogólnych więc ten stworzyłem, żeby wypowiedzieć się na dany temat – czyli grafiki na koszulce – w tamty nie można się dokładnie dogadać więc tu tylko rozmowy na temat grafiki – na inny temat będzie usuwane 🙂

Więc tak
    Każdy niech napisze swoje zdanie na ten temat…

Ja uważam że jeśli nie będzie to wielkim problemem i cena przez to nie podskoczy zbyt mocno to grafika może być na plecach (pod napisem JEDNOSLAD.PL) …
    Znalazłem parę propozycji:
    http://farm4.static.flickr.com/3104/2786975165_c980ab73fd.jpg <- z tym myslę, że będzie za duzo problemów bo jest za dużo szczegółów …
    http://www.bathstudent.com/pageassets/socs/societies/motorcycleclub-bumcc/BUMCC.jpg <- tu by trza np. wywalić zbędne rzeczy jak lampy, lusterka czy wloty na kasku bo też trochę szczegółowe
    http://streetjusticenj.com/event/sportbike_silo.jpg <- proponuję ten bo będzie dość łatwo z wykonaniem no i jest w miarę ładny 🙂

Anonim
    Gość

Najlepszy by był 1 ale że za dużo szczegółów to może się to do przerobić, lub coś innego na wzór 1

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Anonim
    Gość

A kolor koszulkiż Biała czy czarnaż

Anonim
    Gość

Czarna 🙂

Anonim
    Gość

grafika 3 odpada. Co to jest jakieś jajowate koła :D? Koles próbuje poderwać na koło ale coś mu nie idzie :D. Dajcie tą pierwszą albo drugą

Anonim
    Gość

1

2

3

4

5

6

7

8

9
    '
    10

11

12

13

Anonim
    Gość

Anonim
    Gość

Ja to wszystko widziałem ale to SM jest od innego serwisu no a ta 2ga wygląda jak jakieś dziecko stunci taki knypek jakiś :p

A Mafioz jakieś nic nie warte gówna daje ;P

Anonim
    Gość

to SM jest zajebiste :D!! Weźmy to dajmy :D.. Co z tego że z innego serwisu :D…

Anonim
    Gość

Tam jest tyle samo szczegółów co na tym pierwszym moim ! Więc odpada raczej

Anonim
    Gość

To co dał Courte z tą laską na moto .. Rudy co odpadaż 5 czy 10zł zrobi Ci taką różnicę? myśle że koszulka do 35 zł powinna wyjść

Anonim
    Gość

jak zrobićie grafike z dużą ilością szczegółów to nawet jak nie będzie drogo to i tak będzie wyglądać chujowo bo będzie strasznie naciapane. Tu trzeba prostą w miarę grafikę a nie takie kombinacje alpejskie.
    Mówiąc prostą mam na myśli ostatnią grafike od Courte. prosta nie ma nasrane szczegółów które nikomu nie są potrzebne. Co innego nadruk jakiś ze szczegółami a co innego takie wyszywane, tak się nie da idealnie wyszywania nawet maszyną.
    Chyba, że to ma być nadrukiem, ale i tak głupio będzie jak będzie tyle szczegółów.
    Grafika na koszulce ma być prosta ktoś zobaczy i wie o co chodzi a nie żeby szedł za nami 30minut i się gapił w koszulkę żeby wychwycić wszystkie szczegóły, nie o to t

Anonim
    Gość

wydaje mi się właśnie, że ta ostatnia ode mnie będzie git ;).

Anonim
    Gość

Mafioz zawarł całą moją myśl 🙂
    Chciałem właśnie napisać, że wyszywane to nima uja, żeby z takimi szczegółami …

Courte skąd wziąłeś tą grafę?

Widzę, że z jakiegoś mecarun.com ale to nie jest żadne ich logo więc na moje to to by było dobre 🙂 Jak myślicie ?

Anonim
    Gość

no według mnie będzie git… I na przodzie nad nickiem też bym dał takie małe!
    Jak ktoś chce to Wam pokażę moją koszulke jaką mam z forum „riderspabianice”

Anonim
    Gość

Albo tak jak Courte mówi czyli będzie na tyle +

albo moja propozycja

Ale według mnie bez grafiki z przodu – z tylu jedna większa wystarczy 🙂
    Jutro zrobię ankietę z 3ma propozycjami (bez grafiki z przodu, z graficzką na prawym cycku, z graficzką nad nickiem) i zobaczymy jak wyjdzie 🙂

Anonim
    Gość

a tak btw. zróbmy te napisy jakąś fajniejszą czcionką;).

Anonim
    Gość

Niii czcionka musi być normalna (Arial) czemu ?
    – jednym się będzie podobać inna a innym inna
    – normalna jest łatwiejsza do odczytania
    – normalna jest łatwiejsza do wyszycia

Anonim
    Gość

ja proponuje na końcu prawego rękawa tam na rancie samym taki napis FOUM ;p żeby było wiadomo, że forum też jest czy coś, nie jakimiś dużymi literami tylko takie ooo zwykłe ;d

Anonim
    Gość

Wg. mnie to zbędny bzdet jest :p

Anonim
    Gość

logo zajebiste

to co pokazał rudy też

plecy ok

a przód pierwsze opcja logo nad cycem i pod logiem nick

ale będe miał fajnych koszulek

naponiedziałek

kuszlka disturbed

wtorek jednoślad

sroda ss

czwartek s3m

piątek dawcy orgazmów (niedawno były takie na allegro teraz znaleść nie mogę)

weekend dowolnie

Anonim
    Gość

zdecydowanie ta grafika 🙂
    i do tego napis jednoslad i będzie cacy.
    ale ja bym się pokusil na cos z tym logiem z napisem jednoslad z plomieniem ale ten tez jest super
    chodzi mi o to zeby to trochę bylo podobne do tego co mamy na stronie a nie tylko suchy napis i logo ktorego nei ma na stronce 😉 musi się utozsamiac.
    wejdzie sobie na http://www.tdm.pl i takie logo jak jest n stronie to takie samo mamy na cycach a z tylu napis http://www.tdm.pl taka fajna i prosta czcionka jak jest napis tdm zone ten bialy na stronie.

Anonim
    Gość

można by do tego dorobić takie pofalowane kreski jak teraz na logu, ale przecież miały być wielkie zmiany na forum już wcześniej więc może się to zmieni może nie…

Anonim
    Gość

Oj tam ja bym dał tą graficzkę i normalnie nad graficzką normalną czytelną Arialską czcioną jednoslad.pl z dużych i by było git a nie jakieś udziwnienia 🙂 Pamiętajcie, że to trzeba wyszyć, a jak nawalimy wszystko naraz to nie wiadomo jak to potem wyjdzie …

To jutro (piątek, żeby się Mafio nie czepiał :D) zrobię ankietę i wybierzemy już finalną opcję bo myślę, że na te zmiany to se jeszcze trochę poczekamy :p

P.S. Ja na razie mam tylko Yamaha i teraz będzie J.PL 😉

Anonim
    Gość

Dla mnie super, to co wybraliście, bo jest takie proste, a zwarte 🙂
    Tekst musi być napisany prostą czcionkąl, żeby był łatwy do odczytania 😉 Ew. może być w takim stylu, jak logo 😉 Jestem za logiem Courte i przed ostatnim wzorem Rudego 😉

Anonim
    Gość

1 Propozycja będzie od Rudego przecież lepsza bo gdzie wam się to na tym cycku zmieścię :mrgreen:
    chyba że do Carmen to by ładnie wyglądało pewnie :mrgreen:

Anonim
    Gość

Panowie… Jeżeli będziecie chcieli, żeby koszulka była wyhaftowana to ogranicza was technologia 😛

Jak nasracie mase szczegółów, jakichś ogni itd to to nie będzie wyglądało.

I to nie tylko nie zrobi znajoma, ale ktokolwiek inny bo hafciarka nie ma takich możliwości 😉

Pzdr

Anonim
    Gość

Szympa, jakaś sugestiaż xDDD

Anonim
    Gość

ni

to logo na plecach i pierwsza propozycja

czyli logo nad cycem

zaraz pomyśle nad ankieta bo rudy zebrać się nie może

Anonim
    Gość

wrona napisał:

ni

Obrazek

to logo na plecach i pierwsza propozycja

czyli logo nad cycem

No i prawidłowo 😉

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button