! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Graf w pokoju

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam mam problema ;]

Mianowicie kumpel będzie mi małował na ścianie graffiti w pokoju oczywiście on umieć tylko pisać ale nie umieć robić rysunków.. Ale pisze naprawde pięknie i zna się na rzeczy
    Kocham Hip-Hop i taki styl macie jakieś pomysły co może mi napisać na ścianie związanego z Hip-Hopem ;]
    Myślałem o Napisię SZACUNEK LUDZI ULICY takimi literami jak ma Peja na tatułzu co o tym sądzicie dajcie swoje pomysły

Anonimowy

Może po prostu „Hokster’s room”? 😛 Ja bym chciał coś takiego ale mam tapete 😀

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Anonimowy

NWNS – NIe wszystko na sprzedaż

Anonimowy

Czcionka z GTA SA jest taka w klimacie…

Może zaproponuję tak mało oryginalnie, ale fajnie by było takie porozrzucane hasła Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop itd.
    Skrót od regionu z jakiego pochodzisz (chociaż nie wiem, że łódzkie ma jakiś fajny skrót).

może jeszcze branżowe firmy, np. Prosto, PLNY, CLINIC, MASS itd. ich oryginalnymi czcionkami…

Możesz zamówić niedrogo tapetę w dowolnym rozmiarze ze swoją grafiką, np. na kompie coś zajebistego stworzyc, wysłać im, nalepić, potem na tym ewentualnie jakieś hasła… Tak pełniej by było… Klimacik 😀

Anonimowy

ee tam to nie będzie takiego efektu… ja małowałem kumpeli jej ksywkę;) wyszło mi tak
    http://nasza-klasa.pl/profile/7419935/gallery/61

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie