Graf w pokoju

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #247070 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 512

Witam mam problema ;]

Mianowicie kumpel będzie mi małował na ścianie graffiti w pokoju oczywiście on umieć tylko pisać ale nie umieć robić rysunków.. Ale pisze naprawde pięknie i zna się na rzeczy
    Kocham Hip-Hop i taki styl macie jakieś pomysły co może mi napisać na ścianie związanego z Hip-Hopem ;]
    Myślałem o Napisię SZACUNEK LUDZI ULICY takimi literami jak ma Peja na tatułzu co o tym sądzicie dajcie swoje pomysły

#247071 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 512

Może po prostu „Hokster’s room”? 😛 Ja bym chciał coś takiego ale mam tapete 😀

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#247072 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 512

NWNS – NIe wszystko na sprzedaż

#247073 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 512

Czcionka z GTA SA jest taka w klimacie…

Może zaproponuję tak mało oryginalnie, ale fajnie by było takie porozrzucane hasła Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop itd.
    Skrót od regionu z jakiego pochodzisz (chociaż nie wiem, że łódzkie ma jakiś fajny skrót).

może jeszcze branżowe firmy, np. Prosto, PLNY, CLINIC, MASS itd. ich oryginalnymi czcionkami…

Możesz zamówić niedrogo tapetę w dowolnym rozmiarze ze swoją grafiką, np. na kompie coś zajebistego stworzyc, wysłać im, nalepić, potem na tym ewentualnie jakieś hasła… Tak pełniej by było… Klimacik 😀

#247074 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 512

ee tam to nie będzie takiego efektu… ja małowałem kumpeli jej ksywkę;) wyszło mi tak
    http://nasza-klasa.pl/profile/7419935/gallery/61

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Graf w pokoju
Twoje informacje:

Back to top button