Gość z bardzo głośnym wydechem, zenonem i ogólnie wieś.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic Gość z bardzo głośnym wydechem, zenonem i ogólnie wieś.

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe hektor190 hektor190 7 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Criss
    Criss
    Użytkownik

Cześć, specjalnie się tu zarejestrowałem. Po co?
    A po to by opieprzyć pewnego chłopaka (15-22l.), który wczoraj (po 21:20)jechał w Rudzie Śląskiej ul. Wolności, a później skręcił w ul. Kościelną.

Chłopie! Zapieprzasz na tym skuterku jak oszalały, gdybyś miał większą ilość piasku na ulicy po ostatnich ulewach to zbierałbyś się z ziemi, albo ktoś by musiał to za Ciebie zrobić.
    Twój wydech jest głośniejszy od piły motorowej husqvarna bez tłumika. Mam dobrej klasy audio w samochodzie i nie dawało rady, ale nawet ten jak domniemam „przelotowy” tłumik robił tyle hałasu, że Hitlera byś obudził.
    Światła, zenonik czy żarówka super ultra power high light z biedronki? Oślepiałeś wszystkich z na przeciwka. Tył nie wspomnę, czerwone kierunkowskazy? Myślałem, że masz choinkę z tych światełek stop, ale to był kierunek :E

Rejestracji nie pamiętam, ale zapamiętałem adres tej strony, bo miałeś ramkę rejestracji tejże strony.
    Pozdrawiam i życzę Ci częstych kontroli niebieskich, bo jesteś zagrożeniem dla siebie i innych.
    Pease

Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Zdaje się że kilka razy widziałem ten skuter o którym mówisz jadącego po Wirku. Niestety przez takich właśnie debili wszyscy skuterowcy mają taką opinię jaką mają przez kierowców puszek.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]

Czytaj
    REKLAMA

Zimowy przegląd w ASO Honda do 25% taniej

Nie czekaj w kolejce na serwis wiosną. Skorzystaj z zimowego przeglądu w ASO Honda i zyskaj do 25% na olej, części i serwis.W akcji biorą udział wszystkie autoryzowane stacje obsługi Honda. Umów się na wizytę u lokalnego dealera pomiędzy 14 października, a 21 grudnia 2019.
    Zdjęcie profilowe DeelBeat
    DeelBeat
    Użytkownik

Hmm… Opieprzyć go i to porządnie.
    U mnie też każdy o skuterowcach mówi, że jeździmy na odkurzaczach (po części to prawda), ale są wkurzeni głównie na te głośniejsze skutery, ponieważ budzą ich dzieci itp.

Zdjęcie profilowe hektor190
    hektor190
    Użytkownik

Dlatego preferuję 4T które jest trochę cichsze choć i tak mogłoby być lepiej.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie