Gość z bardzo głośnym wydechem, zenonem i ogólnie wieś.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    Criss
    Użytkownik
    • 1
    • 1Postów:

Cześć, specjalnie się tu zarejestrowałem. Po co?
    A po to by opieprzyć pewnego chłopaka (15-22l.), który wczoraj (po 21:20)jechał w Rudzie Śląskiej ul. Wolności, a później skręcił w ul. Kościelną.

Chłopie! Zapieprzasz na tym skuterku jak oszalały, gdybyś miał większą ilość piasku na ulicy po ostatnich ulewach to zbierałbyś się z ziemi, albo ktoś by musiał to za Ciebie zrobić.
    Twój wydech jest głośniejszy od piły motorowej husqvarna bez tłumika. Mam dobrej klasy audio w samochodzie i nie dawało rady, ale nawet ten jak domniemam „przelotowy” tłumik robił tyle hałasu, że Hitlera byś obudził.
    Światła, zenonik czy żarówka super ultra power high light z biedronki? Oślepiałeś wszystkich z na przeciwka. Tył nie wspomnę, czerwone kierunkowskazy? Myślałem, że masz choinkę z tych światełek stop, ale to był kierunek :E

Rejestracji nie pamiętam, ale zapamiętałem adres tej strony, bo miałeś ramkę rejestracji tejże strony.
    Pozdrawiam i życzę Ci częstych kontroli niebieskich, bo jesteś zagrożeniem dla siebie i innych.
    Pease

Kapuchon
    Użytkownik
    • 18
    • 2 689Postów:

Zdaje się że kilka razy widziałem ten skuter o którym mówisz jadącego po Wirku. Niestety przez takich właśnie debili wszyscy skuterowcy mają taką opinię jaką mają przez kierowców puszek.

DeelBeat
    Użytkownik
    • 15
    • 340Postów:

Hmm… Opieprzyć go i to porządnie.
    U mnie też każdy o skuterowcach mówi, że jeździmy na odkurzaczach (po części to prawda), ale są wkurzeni głównie na te głośniejsze skutery, ponieważ budzą ich dzieci itp.

hektor190
    Użytkownik
    • 4
    • 26Postów:

Dlatego preferuję 4T które jest trochę cichsze choć i tak mogłoby być lepiej.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button