Gniazdo zapalniczki

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Kupiłem na allegro biedniejszą wersją gniazda i miałem nadzieję, że na końcu kabli będą takie metalowe złączki, do akumulutora i po krzyku. A tu nie wiem jak to podłaczyć, na co te niebieskie plastiki

Anonim
    Gość

Są to albo jakieś bezpieczniki albo jakieś mocowanie nei mam pojęcie a montaz normalny +do+ – do-:)

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

czerwony + czarny – A plastiki – wkladasz z jednej strony kabel od gniazdka (np. +)z drugiej od aku (tez +) i zatrzaskujesz. W ten sposob masz połączone plusy. Teraz to samo z minusami i po krzyku.

Anonim
    Gość

Czyli mam albo bezpośrednio wcisnąć kable do aku (i nic się nie stanie?) albo kupić kabelki z końcówkami i połaczyć w tych plastikach, dobrze zrozumiałem? Dzięki za odpowiedź

Anonim
    Gość

Nic się nei stanie możes zpodłanczać

Anonim
    Gość

Ew. możesz założyć dodatkowy bezpiecznik i będziesz miał większą pewność, że nie powinno się nic popali.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button