! Forum Skutery Głowica

Ten temat zawiera 20 odpowiedzi, ma 8 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kisiu1981 Kisiu1981 7 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #109153 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe zahrad77
    zahrad77
    Użytkownik

Witam mam zestaw airsal 80 ccm nie wiem czy kupować większą głowice czy zostawić seryjną na głowicy przejechane 7 tys km

#109154 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Jeżeli pasuje to zostawiaj. Co to jest 7000 km dla kawałka metalu. Co mu się tam mogło stać przez ten czas…

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #109155 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kajoj
    Kajoj
    Użytkownik

Ja osobiście kupił bym większą głowice pod ten cylinder. Głowica z 50ccm bedzie ograniczac mozliwosci silnika i jezeli masz seryjny wał nie wiem czy ci długo potrzyma (wał).

#109159 Odpowiedź
    zahrad77
    Użytkownik

Podacie jakiś link bo wiadomo nie stać mnie na głowice z narraku a też nie chce wkładać badziewia za 40 zł pod taki cylinder i tłok

#109167 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe romet727p10
    romet727p10
    Użytkownik

Raczej nad taki cylinder i tłok ;D http://czesci-moto.pl/p11471,glowica-cylindra-do-skuterow-z-silnikiem-4t-80ccm.html Raczej ciężko będzie znaleźć jakiś kompromis. Więc albo coś takiego albo cos markowego

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #109170 Odpowiedź
    zahrad77
    Użytkownik

No ale jak włoże głowice większą to spadnie moc ?

#109173 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Mario1
    Mario1
    Użytkownik

nie wiem czy warto inwestować w głowicę – ja osobiście się na ciołem a kupiłem cały zestaw na 90 cm3 – jedyny jaki był mankament to nie doszlifowane zawory , wróciłem do fabrycznej głowicy 50 cm3 tylko wałek zmieniłem na niby tuningowy i śmigam już 5 tyś na takiej kombinacji bez problemów.

#109335 Odpowiedź
    zahrad77
    Użytkownik

Ktoś jeszcze doradzi?

#109340 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

Mario1 napisał:

nie wiem czy warto inwestować w głowicę – ja osobiście się na ciołem a kupiłem cały zestaw na 90 cm3 – jedyny jaki był mankament to nie doszlifowane zawory , wróciłem do fabrycznej głowicy 50 cm3 tylko wałek zmieniłem na niby tuningowy i śmigam już 5 tyś na takiej kombinacji bez problemów.

jaki to był cylinder 90? nie wiedziałem że głowica od 50cc będzie pasowała do 90

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km
    #109738 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Mario1
    Mario1
    Użytkownik

Lukario napisał:

Mario1 napisał:

jaki to był cylinder 90? nie wiedziałem że głowica od 50cc będzie pasowała do 90

niestety ale pasuje – mowa o Zipp Quantum 4T , w głowicy jest troszkę mniejsza średnica otworu ale nie ma to wpływu na zawory – nie uderzają w nią .

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)
Odpowiedz do: Głowica
Informacje o Tobie: