! Forum Skutery Głowica

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 4 miesiące, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Cinek
    Cinek
    Użytkownik

Siema, dostałem dziś głowicę że skutera, i chce założyć do mojego skutera. I teraz pytanie jak sprawdzic zużycie tej głowicy i od jakiej pojemności ona była?

Skuter z której była zdjęty głowica to 4t, tyle wiem

Zdjęcie profilowe Just_as_planned
    Just_as_planned
    Użytkownik

Się ma i część i nara. Zakładaj se to na pałę jak leci, najwyżej dźwigienki zaworowe nie wydolą, rozrząd się skundli, mleko wycieknie z nieszczelnych zaworów. Umiesz już sprawdzać szczelność głowicy na mleko? Ja już umiem. Git patent. 😉

Router Metro City 4T 50 –> 72 cm3; Peugeot Sum-Up 4T 125 –> 169 cm3 –> 150 cm3 (proza życia); Toros El Lider 4T 125 –> 150 cm3; Honda NSS 4T 250 v.2 (by Jazz); Yamaha Majesty 400.

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe Cinek
    Cinek
    Użytkownik

Wlałem mleko i ropę i nic nie ciekło od strony tłoka, chyba nie musiałem ruszać sprężynami ?
    A Teraz pytanie jak zobaczyć stan głowicy którą siedzi w skuterze ? I czy jest możliwe że przez nią skuter stracił na mocy i bierze olej ?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jaka jest średnica komory spalania? to ci powie o średnicy tłoka a to o pojemności

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe Cinek
    Cinek
    Użytkownik

Ok, a jak zobaczyć w jakim jest stanie głowica którą jest w skuterze ?

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

popaczać na nią
    sprawdzić na stole traserskim
    sprawdzić szczelność zaworów i luzy na prowadnicach

Zdjęcie profilowe Cinek
    Cinek
    Użytkownik

No tak, ale czy da rade obczaić to jak głowica jest w silniku ?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jeżeli nie ma na niej żadnych oznaczeń to nie.
    Ale pisałeś że dostałeś głowice a nie że dostałeś silnik z przykręconą głowicą do której nie możesz (???) popatrzeć. Wiec sie zdecyduj co dostałeś

Zdjęcie profilowe Cinek
    Cinek
    Użytkownik

Dostałem głowicę, i chce zobaczyc W jakim stanie mam głowicę którą siedzi w silniku w skuterze, bez jej zdejmowania

Zdjęcie profilowe Cinek
    Cinek
    Użytkownik

Jeśli zdejme głowicę to zakładając ja ponownie będę musiał kupić nowe uszczelki czy moge założyć na starą uszczelkę ?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie