Głośniki w Speedfight2 ;3

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    GemeQ
    Użytkownik
    • 5
    • 7Postów:

Witam ostatni nie miałem co robić więc wmontowałem głośniki d mojego speedfight’a 2 ale mam problem bo nw czy wytrzymają na akumulatorze 12v.Prosze o pomoc

Krupek
    Uczestnik
    • 7
    • 1 126Postów:

Coś koło godziny powinny działać tak gdzieś czytałem ale czy warto nowe akumulatory kupować?

GemeQ
    Użytkownik
    • 5
    • 7Postów:

no ale jak podepnę do tego co jest w skuterze to długo mi ten akumulator nie pochodzi

Wombat
    Moderator
    • 55
    • 21 950Postów:

ale w czym ci pomóc?

GemeQ
    Użytkownik
    • 5
    • 7Postów:

up

Wombat
    Moderator
    • 55
    • 21 950Postów:

ale w czym ci pomóc? na co liczysz?

Druid
    Uczestnik
    • 0
    • 2 876Postów:

Czy to ludzie tak po Świętach mają, czy to z powodu pory roku? :(((

Wombat
    Moderator
    • 55
    • 21 950Postów:

nie wiem. obrodziło dziś niepełnosprytnymi gotowymi marnować czas każdemu dookoła.
    Własniemi jeden przez telefon twierdzi że przetarł klawiature laptopa szmatką i mu przestały niektóre literki działać – tylko zapomniał wspomnieć że chwile wcześniej z kolegą go rozłożyli na kawałki bo na prawiali lutownicą gniazdo zasilacza. Wycisnąłem to z niego po 30 minutach diagnostyki klawiatury przez tel. i wymyślania 1000 opcji.
    Drugi dzwon jęczy że wtyka kabel „od internetu” w laptopa i NO NIE MA TAM INTERNETU (i juz tak miał jak twierdzi w innych miejscach).No i co on ma zrobić. Oczywiście wszyscy inni mają tam ten internet na TYM kablu.
    Po 30min rozmowy okazuje sie że siedzi w hotelu na końcu świata i mu powiedzieli że internet ma w cenie. A na podłodze w pokoju znalazł jakiś kabel wpięty w ścianie co mu do gniazdka pasował (może znalazł telefoniczny???).Nie ma tam „żadnych innych” bo jest sam a cała reszta mu sie tylko wydaje że to ten kabel i że na nim jest internet. Niestety nie wymyślił samodzielnie żeby iść do recepcji i sie zapytać gdzie ma ten darmowy internet i jak ma z niego skorzystać. Skupił sie na błądzeniu po podłodze i wtykaniu do laptopa znalezionych kabli nawet mi ich zdjęcia wysyłał (ja to przecież po wtyczce poznaje czy jest na niej internet i czy wogóle i w co jest wpięta z drugiej strony za ścianą)… curva…co za naród.

Druid
    Uczestnik
    • 0
    • 2 876Postów:

Dooobre, to ty na drugim końcu swojego kabla, jak nic powinieneś mieć psychoterapeutę… no przynajmniej raz na kilka takich przypadków… albo dobrego whiskey’a… ;)))

Wombat
    Moderator
    • 55
    • 21 950Postów:

najlepsze jest to że właśnie MMS ze zdjęciem dotarł. ten kabel „od internetu” co wtykał to wtyczka USB.

Anonim
    Nieaktywny
    • 2
    • 2 000Postów:

Wombat, wyluzuj już. Dzisiejszy dzień sporo Cię kosztował (z tego co czytam tu i w innych wpisach) 🙂
    Przedstawiam oto gościa (we własnej osobie), co by pomóc pokładowemu adminowi w składaniu serwerowni po zmianie okablowania w całej firmie, wpadł tam z odkurzaczem i przejechał nim po klawiaturze… Sporo czasu zajęło mi wyjmowanie z worka dużego Karchera poszczególnych literek 🙂 Pomoc ze mnie nieoceniona… Aż się boję, bo właśnie zaczęliśmy składać naszą firmę w nowym miejscu i nieubłaganie zbliża się chwila przenoszenia serwerowni…
    Druid jak zwykle ma rację – dobry łyskacz Ci nie zaszkodzi 🙂

Wombat
    Moderator
    • 55
    • 21 950Postów:

Nie mogę. Mam alergie na kretynów. A alko powoduje że mam ochote wyruszyć na polowanie i uratować ludzkość przed niebezpieczeństwem powielenia debilnych genów.

Anonim
    Nieaktywny
    • 2
    • 2 000Postów:

Czyli alkohol Ci szkodzi… 🙂 No to nie pij, masz do mnie za blisko. Co prawda nie zamierzam się już rozmnażać, ale nie chcę zostać pozbawionym resztek przyjemności :-)))

Wombat
    Moderator
    • 55
    • 21 950Postów:

Ludzi mi szkodzą. Muszę odstawić na jakiś czas 🙂

Anonim
    Nieaktywny
    • 2
    • 2 000Postów:

Czyli urlop zdrowotny, taki przywilej nauczyciela… 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button