Głośniki w Speedfight2 ;3 | Forum Motocyklowe, Opinie Jednoślad.pl

Głośniki w Speedfight2 ;3

• Ten temat ma 14 odpowiedzi, 5 odpowiedzi, a ostatnio został zaktualizowany 5 years, 9 months temu przez Anonim.
Oglądasz 14 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #187693 Odpowiedz
      GemeQ
      Członek

Witam ostatni nie miałem co robić więc wmontowałem głośniki d mojego speedfight’a 2 ale mam problem bo nw czy wytrzymają na akumulatorze 12v.Prosze o pomoc

• #187698 Odpowiedz
      Krupek
      Participant

Coś koło godziny powinny działać tak gdzieś czytałem ale czy warto nowe akumulatory kupować?

Smart Fortwo(prawie skuter :D)
    • #187699 Odpowiedz
      GemeQ
      Członek

no ale jak podepnę do tego co jest w skuterze to długo mi ten akumulator nie pochodzi

• #187713 Odpowiedz
      Wombat
      Moderator

ale w czym ci pomóc?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    • #187714 Odpowiedz
      GemeQ
      Członek

up

• #187717 Odpowiedz
      Wombat
      Moderator

ale w czym ci pomóc? na co liczysz?

• #187727 Odpowiedz
      Druid
      Participant

Czy to ludzie tak po Świętach mają, czy to z powodu pory roku? :(((

—————————————————
      Aprilia SR MAX 125 i.e. v2.0
    • #187732 Odpowiedz
      Wombat
      Moderator

nie wiem. obrodziło dziś niepełnosprytnymi gotowymi marnować czas każdemu dookoła.
      Własniemi jeden przez telefon twierdzi że przetarł klawiature laptopa szmatką i mu przestały niektóre literki działać – tylko zapomniał wspomnieć że chwile wcześniej z kolegą go rozłożyli na kawałki bo na prawiali lutownicą gniazdo zasilacza. Wycisnąłem to z niego po 30 minutach diagnostyki klawiatury przez tel. i wymyślania 1000 opcji.
      Drugi dzwon jęczy że wtyka kabel „od internetu” w laptopa i NO NIE MA TAM INTERNETU (i juz tak miał jak twierdzi w innych miejscach).No i co on ma zrobić. Oczywiście wszyscy inni mają tam ten internet na TYM kablu.
      Po 30min rozmowy okazuje sie że siedzi w hotelu na końcu świata i mu powiedzieli że internet ma w cenie. A na podłodze w pokoju znalazł jakiś kabel wpięty w ścianie co mu do gniazdka pasował (może znalazł telefoniczny???).Nie ma tam „żadnych innych” bo jest sam a cała reszta mu sie tylko wydaje że to ten kabel i że na nim jest internet. Niestety nie wymyślił samodzielnie żeby iść do recepcji i sie zapytać gdzie ma ten darmowy internet i jak ma z niego skorzystać. Skupił sie na błądzeniu po podłodze i wtykaniu do laptopa znalezionych kabli nawet mi ich zdjęcia wysyłał (ja to przecież po wtyczce poznaje czy jest na niej internet i czy wogóle i w co jest wpięta z drugiej strony za ścianą)… curva…co za naród.

• #187739 Odpowiedz
      Druid
      Participant

Dooobre, to ty na drugim końcu swojego kabla, jak nic powinieneś mieć psychoterapeutę… no przynajmniej raz na kilka takich przypadków… albo dobrego whiskey’a… ;)))

—————————————————
      Aprilia SR MAX 125 i.e. v2.0
    • #187747 Odpowiedz
      Wombat
      Moderator

najlepsze jest to że właśnie MMS ze zdjęciem dotarł. ten kabel „od internetu” co wtykał to wtyczka USB.

• #187774 Odpowiedz
      Anonim
      Nieaktywny

Wombat, wyluzuj już. Dzisiejszy dzień sporo Cię kosztował (z tego co czytam tu i w innych wpisach) 🙂
      Przedstawiam oto gościa (we własnej osobie), co by pomóc pokładowemu adminowi w składaniu serwerowni po zmianie okablowania w całej firmie, wpadł tam z odkurzaczem i przejechał nim po klawiaturze… Sporo czasu zajęło mi wyjmowanie z worka dużego Karchera poszczególnych literek 🙂 Pomoc ze mnie nieoceniona… Aż się boję, bo właśnie zaczęliśmy składać naszą firmę w nowym miejscu i nieubłaganie zbliża się chwila przenoszenia serwerowni…
      Druid jak zwykle ma rację – dobry łyskacz Ci nie zaszkodzi 🙂

• #187783 Odpowiedz
      Wombat
      Moderator

Nie mogę. Mam alergie na kretynów. A alko powoduje że mam ochote wyruszyć na polowanie i uratować ludzkość przed niebezpieczeństwem powielenia debilnych genów.

• #187801 Odpowiedz
      Anonim
      Nieaktywny

Czyli alkohol Ci szkodzi… 🙂 No to nie pij, masz do mnie za blisko. Co prawda nie zamierzam się już rozmnażać, ale nie chcę zostać pozbawionym resztek przyjemności :-)))

• #187805 Odpowiedz
      Wombat
      Moderator

Ludzi mi szkodzą. Muszę odstawić na jakiś czas 🙂

• #187806 Odpowiedz
      Anonim
      Nieaktywny

Czyli urlop zdrowotny, taki przywilej nauczyciela… 🙂

Oglądasz 14 odpowiedzi wątku
Odpowiedz na: Głośniki w Speedfight2 ;3
Twoje dane: