Głośniejsze migacze Zipp Quantum.

Wiem, że temat wiele razy poruszany ale nigdzie nie znalazłem interesującej mnie odpowiedzi. Czy istnieje możliwość w miarę prostego wmontowania jakiegoś brzęczyka do migaczy? Teraz niby wydaje jakiś dźwięk ale jest on ledwo słyszalny nawet przy wyłączonym silniku. Wiem, że niektóre quantumy mają normalny dźwięk jak w samochodzie :) I o taki efekt by mi chodziło.

sprawdz czy od kymco pasuje bo w moim pracuja glosno i jest to pomocne
w czsie jazdy

A jaki konkretnie model? Czy wszystkie takie same? :)

Zwykły sygnalizator 12v, który podpinasz pod kierunki.
np. http://allegro.pl/buzer-z-generatorem-sygnal-ciagly-12v-11445-i3518663020.html
Wystarczy tylko wybrać odpowiedni dźwięk i jego głośność. Banalna instalacja pod żarówki kierunków.

@benekpe rozumiem, że w tym wypadku na przód idą 2 tak? (pod żarówki czyli po jednym na żarówke) Wiem, że głupie ale wolę się upewnić :) I jak takie coś zmontować potem? Niestety dość ciemny jestem bo pierwszy moto a uczyć się jakoś trzeba :)

Kupujesz tylko jeden. Przewód minusowy sygnalizatora do masy, a dwa przewody plusowe migaczy podłączasz przez najzwyklejsze dwie diody prostownicze do plusa sygnalizatora - wtedy za każdym razem, zapiszczy ci sygnał, jak zaświeci lewy albo prawy kierunek.