Głośna praca tłumika

Problem dotyczy skuter 4t gy6 otóż kupiłem nową <u>uszczelkę</u> zakrecilem <u>tłumik</u> lecz nie pomogło dalej skuter głośno chodzi

Od początku jest głośno? Jaki wydech? Jaką uszczelkę założyłeś? Czy w głowicy są obydwie szpilki? Czy nakrętki szpilek dokręcone prawidłowym momentem?

Zaczelo sie od drobnego szlifu
Wydech kupywalen nowy ale założyłem nawet fabryczny i to samo
Uszczelka azbestowa
2 szpilki

Uszczelka zwykła, czy włókninowa i wzmacniana aluminium? Zapewne jest nieszczelność przy głowicy.

No czuc tam nie szczelność

No to albo uszczelka jest do niczego, albo nie siedzi prawidłowo. Wydech trzeba zrzucić i dokładnie obejrzeć elementy o których wspominałem, a także zwrócić uwagę na rurę wydechową w miejscu przylegania do uszczelki oraz samą głowicę w miejscu przylegania uszczelki.

Osoba sprzedającs mi uszczelkę mówiła ze będzie dobra a silnik jest pi wymianie wału oraz tłoka

Co ma do tego wymiana wału korbowego oraz tłoka? Nowa uszczelka do silnika 139QMB kosztuje grosze. Zwróć uwagę na to, żeby była wzmacniana. Zrzuć ten wydech, sprawdź to co Ci mówiłem, przyłóż się do montażu nowej uszczelki, żeby jej od razu nie załatwić i musi działać.

Jeśli nadal nie będzie pracować tak jak powinno to znaczy, że albo coś źle robisz, albo jest defekt, którego nie widzisz lub nie chcesz widzieć.

Wydaję mi się, że temat jest już wystarczająco wyczerpany.