Głośna praca skrzyni biegów

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    RedLitch Official
    Uczestnik
    • 3

Witam, posiadam problem, ponieważ po wymianie skrzyni oraz wybieraka skrzynia głośniej pracuje tzn. po puszczeniu sprzęgła słychać obracający się wałek/zębatkę. Oczywiście na odpalonym silniku. Na wbitym luzie hałas nadal występuje pomimo, że trzymam lub puszcze sprzęgło, natomiast po wbiciu biegu przestaje, lecz gdy puszczę klamkę to zaczyna ponownie. Dodam, że na zgaszonym silniku gdy wbije bieg i wbiję bieg to podczas pchania motocykla także to słychać Czy to znaczy, że skrzynia jest źle zamontowana? Czy może jednak musi się dotrzeć (czy coś w tym stylu) i przestanie wydawać takie dźwięki? Silnik 139FMB tylko, że pojemność 125cm3 (Nie jestem pewien, ponieważ poprzedni właściciel wymieniał silnik a oznaczeń nigdzie nie mogę znaleźć. Znalazłem oferty silnika 139FMB tuning 125cm3 i teoretycznie jest taki sam)

Wombat
    Moderator
    • 55

czy ty naprawde z uporem maniaka 3x dziennie bedziesz zakładał co chwile ten sam temat?
    Twój pierwszy wystarczy.

Głośna praca skrzyni biegów w motocyklu

następnym razem wyleca wszystkie.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Temat ‘Głośna praca skrzyni biegów’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.
Back to top button