Głębokie rysy

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Elo. W związku z tym że wczoraj nabyłem factorke, mam do Was pytanie.
    Z jednej strony są głębokie rysy, jak je usunąć? Zaszpachlować szpachlą z włóknem szklanym? Później papierem i pomalować?

Anonim
    Gość

daj zdjęcie ale ja myślę że sama wykończeniówka wystarczy… bynajmniej ja robiłem tak na głębokie rysy 🙂

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

Wystarczy sama szpachla, potem papierem wodnym zjedź, daj podkład i pomaluj. Powinno wystarczyć. Sprobuj też kredką do rys.

Anonim
    Gość

kup szpachle do plastików i zaszpachluj nią te rysy a następnie zeszlifuj nadmiar szpachli 🙂 potem pomaluj i będzie OK!

Anonim
    Gość

no właśnie tylko z tym małowaniem, musiałbym cały element oddawać? Bo mam na paru elementach itd.. chyba na razie tak zostawie a może jak będe mial więcej kasy to to zrobie i pomaluje całego skuta.

Anonim
    Gość

masz racje lepiej zostaw to i pomaluj całego skutera jak będziesz miał kase…a te rysy to najpierw zjedz papierem później szpachlą nastepnie przejedz wodnym no i pomaluj podkładem a później kolorem

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button