Gillera runner traci moc

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #624785
  Ozii
  Uczestnik
  • Postów: 2

  Witam mam problem ,posiadam skuter gillera runner sp 50 z 2007roku na prostych drogach jest wszystko w porządku ale jak wjadę do miasta na kostkę lub na jakieś inne nierówności skuter zaczyna tracić moc a czasami się nawet wyłącza. Słyszałem że to mogą być luźne kable i dlatego tak się dzieje.Macie jakieś pomysły jak to najszybciej naprawić ?

  #624791
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 21 036

  kucnąć koło niego lub się schylić, znaleźć przyczynę takiej usterki i ją wyeliminować.
  Szybsze rozwiązanie mi do głowy nie przychodzi. Ale to mogą być „luźne kable” w instalacji niskiego napięcia albo wysokiego napięcia albo przyczyna wcale nie leży w elektryce tylko w dostarczaniu paliwa.
  Żeby cokolwiek z tym zrobić trzeba się cokolwiek na tym znać i rozumieć jak działają poszczegolne układy. Znasz sie?

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button