GILERA STALKER C40 FULL TUNING BY SHAQ … !!!

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) GILERA STALKER C40 FULL TUNING BY SHAQ … !!!

Ten temat zawiera 51 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 52 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

WITAM! CHCIAŁBYM PRZEDSTAWIĆ PROJEKT MOJEJ GILERY STALKER C40! HISTORIA – Gilera Stalker C40. Gilera Stalker C40 opościła fabryke grudzien 2004r, chłodzony powietrzem i niestety tylko jedna tarcz z przodu firmy BREMBO. Gilera Stalker C40 byl w 100 % seryjny jak go kupiłem. Jestem jego pierwszego właścicielem. Jak wrócilem to zabrałem się za docieranie skutera, gdy dotarłem sprawdziłem jego v-max na zblokowanym silniku i okazało ze v-max to 60km/h. Skuter został sprzedany ponieważ zakupiłem MBK Nitro Naked. Jak wynika z powyższego opisu Gilera Stalker C40 miała był do jazdy codziennej, dojazdów do szkoły itd. , ale tuning mnie wcięga, wieś Gilera Stalker C40 przejdzie spory tuning mechaniczny jak i optyczny. MECHANIKA : – Cylinder Polini For Race 70cc, – Dzwon sprzęgła RMS, – Gaźnik seryjny 17.5mm, – Kręciec ssący RMS, – łożyska wału i simmeringi Stage6 – HQ Teflon, – Pasek Polini Kevlar, – Przeciwtalerz wariatora Polini, – Sprzęgło RMS Racing Pro, – Wał korbowy RMS Racing, – Wariator Polini Super Speed, – Wentylator wariatora Polini Evolution, – Wydech Hebo New Performer 2004, – Gas Box Polini, OPTYKA : – Klosz tylny TNT – biaży, – Klosze kierunkowskazów TNT – białe, – boczna IGM – chrom, – Osąona wentylatora (malowale na srebno), – Owiewka kierownicy BCD, – Podłoga Opticparts DF, – Przedłużacz amortyzatora TNT 50mm – aluminium, – Spojler dolny BCD (malowane pod kolor skutera), – Starter nożny Koso – chrom, – Pokrywa pompy hamulcowej SSP – carbon, – Obicie siędzenia na niebiesko, – Lusterka łeski – chrom, – Nakrótki na wentyle TNT – chrom, – Spojler BCD (malowane pod kolor skutera), – żarówka tylna LED – czerwona, – Reflektor BCD – carbon, – Chromowanie pokrywy silnika, felg i sprężyny amortyzatora, – Malowanie czarnych elementów pod kolor skutera, Pare sąow po przeróbce. Skuter był zrobiony na przyspieszenie v-max z jedna osobą to tylko 125km/h, w dwie osoby v-max 120km/h. Jak przyjedzalem na stadion w Poznaniu to się scigalem z : Fiat 126, Cinquecento, Fiat Punto II 1.2 8V oraz Punto z silnikiem 1.4, Fiat Seicento sporting, Mazda 323 z różnymi silnikami. Koniec opowieści czas na zestaw chromu. Czas na zdjęcia Tak wyglądać jak przerobilem !! [youtube]http://pl.youtube.com/watch?v=fdj6gdlBqS8[/youtube]

Anonimowy

O w morde ale wypasiony skuter. tylko pozazdroscic.

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Anonimowy

Zajebisty skuterek! Ode mnie za wygląd 8/10 – jestem bardzo wymagający 😉 Za mechanikę 10/10 Szkoda że sprzedałeś :///

Anonimowy

To co ja wiem to z wygladu nic juz nie można zrobić a po drugie nie widzialem lepszego Stalkera :]. I nie żałuje ze sprzedałem do robie MBK Nitro Naked i będzie jeszcze lepsze niz ten.

Anonimowy

To czekamy aż skńczysz MBK 🙂

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Anonimowy

Anonimowy

Sam mam gilere stalker i wiem jak ciężko jest ją tuningowałale Twoja jest poprostu THE BEST OF GILERA STALKER 😀

Anonimowy

thx :] trochę kasy w nia poszło .. ;p wiec musi wyglądac ;]

Anonimowy

Pochwal się ile w niż wsadziże? 😉

Anonimowy

oj duzo duzo :]

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 52 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie