Gilera Stalker by Bidon

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Gilera Stalker by Bidon

Ten temat zawiera 17 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 11 przez 18 (z 18 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #246613 Odpowiedź

Anonimowy

wiec pomaluj te czarne elementy na ten kolor i będzie ladnie wyglądac 🙂 Bedziesz na rozpoczecie sezony w poznaniu 18.04.09

#246614 Odpowiedź

Anonimowy

Mi by się widział na tym skuterku biały kolorek 😀

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #246615 Odpowiedź

Anonimowy

a mi czarny, taki głęboki odcień czerni i do tego jakieś niebieskie wstawki.
    i tak zrobi to co mu się podoba xD

#246616 Odpowiedź

Anonimowy

Ładna gilera, takie malowanie może zostać tylko te felgi bym pomalował na czarno. Mechanika wystarczająca 🙂

P.S. Stalker to mój pierwszy skuter 😀

Pzdr.

#246617 Odpowiedź

Anonimowy

Nitro Naked napisał:

wiec pomaluj te czarne elementy na ten kolor i będzie ladnie wyglądac 🙂 Bedziesz na rozpoczecie sezony w poznaniu 18.04.09

TAK będę na 100% na rozpoczęciu sezonu….
    Felgi przemaluję na czarno lub zostaną po chromowane…

W Skuter Już raczej nie będę wkładać kasę bo czaje się na jakaś biegówkę…

Dzięki za komentarze.
    Pozdrawiam

Czytaj
    REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

#246618 Odpowiedź

Anonimowy

Yasuni R to dobry wydech.. ale chyba Cie fantazja poniosła.. z silnika p/g AC 110 „na przyśpieszeniu” i gps to się wyciąga w klasie For Race ;]

Po za tym to by Ci kręciło już takie obroty że na prostej byś seryjny wał ukręcił ;P

Ogolnie ładny a kwestia koloru to kwestia gustu 😉

#246619 Odpowiedź

Anonimowy

hmm no ładny skuter ale zmieńiłbym kilka rzeczy optycznie 😛 a mam takie inne pytanie jak sprawuje Ci się ten cylinder ?? Duży wzrost mocy po zmianie z seryjnego ? 🙂

#246620 Odpowiedź

Anonimowy

Co do cylka.To wzrost mocy jest znacznie zauważalny…Lecz raczej 2 raz tego cylindra bym nie kupił…

Oglądasz 8 postów - 11 przez 18 (z 18 łącznie)
Odpowiedz do: Gilera Stalker by Bidon
Informacje o Tobie: