Gilera SMT SuperMoto

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Gilera SMT SuperMoto

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #223658 Odpowiedź

Anonimowy

Witam znalazłem troszkę czasu i pokarze wam moje wozidło.
    Jest to Gilera SMT z 2004r. sprowadzona z niemiec kilka miesięcy temu kupiona od pierwsze właściciela .
    Motorek posiada sportowy komin Metrakit Thrower Alu , sportową kiere .Zostały również zmienione kierunki przyciemnione wraz z tylną lampa .
    Wykonałem kilka polerek między innymi felg , wydechy dźwigni od zmiany biegów oraz dźwigni tylne hamulca .Przemalowałem zaciski hamulcowe na kolorek srebrny wymieniałem weżyki paliwa jak i oleju na zołte (neon) .
    Oto klika fotek :

Większa ilosc fotek znajduje się tu : http://www.bikepics.com/members/gesio/04smt50/default.asp?i=1728996&s=0

#223659 Odpowiedź

Anonimowy

Śliczna maszynka 🙂 na prawdę widać że zadbana 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #223660 Odpowiedź

Anonimowy

I w takim stanie ją zachowaj 😉

BTW co ty moto w mieszance parkujeszł ;0

#223661 Odpowiedź

Anonimowy

Nie raz nie ma innej opcji 😀

#223662 Odpowiedź

Anonimowy

Powiem tak „Boska” Marze o takiej . daje 10/10 !!! . Powiedz jak z osiagami i mocaż.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #223663 Odpowiedź

Anonimowy

Dzieki 😀 z osigami nie jestem pewien ale ponad 100 poleci 😀 blat mam skalowany do 80 a wskazówka odbija się od dna 😛 a jak sprawdzałem z innymi motorami to leciałem ponad 100 .Wiem ze we 2 spokojnie poleci 95 .Atak przy okazji jest na sprzedaz 😉

#223664 Odpowiedź

Anonimowy

Za ile?

#223665 Odpowiedź

Anonimowy

Pisz na gg to ci powiem 1840575 😛

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
Odpowiedz do: Gilera SMT SuperMoto
Informacje o Tobie: