Gilera Runner Sp 2007 - TUNING :D

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Gilera Runner Sp 2007 - TUNING :D

Ten temat zawiera 20 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 12 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #264367 Odpowiedź

Anonimowy

Witam. Tak jak w temaice chce przez zime poddać tuningowi swój skuter Gilere Runner SP.
    Części jakie już kupiłem to :
    – sprzęgło – Polini 2G
    – wariator Malossi MHR
    – dzwon sprzęgła Stage6 WindCooler
    – zawór membranowy Polini
    – gaźnik dellorto PHVA 17,5
    – wydech LeoVince Sprinter

Wcześniej szukałem cylindra żeliwnego, ale niema nigdzie z mocą 16KM i w góre, jednak niemogę takiego znaleźć, zwracam się wiec do was o pomoc, bo chodzi mi o to by skuter był naprawdę mocny, a zarazem zeby wytrzymywał 10-15tyśkm i by dało się go szlifować.
    Oczywiscie przy tej mocy przydało by się wymienić wał. Mam ok 2tyś zł na te elementy.

Jeśli będziecie mieli jakieś zastrzerzenia, pomysły piszcie o nich.
    Pozdrawiam.

#264368 Odpowiedź

Anonimowy

16 Km to już mocny racing… Nie starczy ci siana – te 2tyś to za mało… Zdecydowanie. Poza tym z żeliwa nie ma takiej mocy… Wydech słaby… Gaźnik mały…

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #264369 Odpowiedź

Anonimowy

16 km trudno w żeliwie i do tego żeby było wytrzymałe….. Jeśli chcesz żeliwo i wytrzymałość to kup polini corse. Myślę że idzie z niej wycisnąć do 13 KM.

#264370 Odpowiedź

Anonimowy

No a z aluminium coś wytrzymałego ?? O mocy 16 i wiekszej ?? co byscie mi polecili ??

Myślałem też o wydechu Yasuni C16, ale niewiem czy mi kasy starczy, bo moze jeszcze cos bym na imieniny dostał

#264371 Odpowiedź

Anonimowy

Kup używany wydech!
    Yasuni c16 w zajebistym stanie chodzą po 500-600 zł.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #264372 Odpowiedź

Anonimowy

tak, tylko jaki cylinder, zeby mi się to dobrze zgrało wszystko ??

#264373 Odpowiedź

Anonimowy

Tak jak ktos powiedzial Polini Corsa będzie dobra i zeliwna.

#264374 Odpowiedź

Anonimowy

Z wydechem to zwalileś, mogłeś go nie brać;/ Opchnij go. A Metrakit ile ma KM? Wydech Yasuni C16 będzie ok;d Albo Metrakit HandMade wydech i cylek? tylko nie pamietam jakiej to klasy chyba Racing

#264375 Odpowiedź

Anonimowy

No zestawik był by ok, ale chciał bym mieć wieksza moc ok 16KM

#264376 Odpowiedź

Anonimowy

w żeliwie się nie da 16KM uzyskać a już na pewno nie za 2000zł, Chyba że ci wystarczy że będzie napisane 16KM bo na hamowni nigdy tyle nie wyciągnie.

I nie ma żywotnego cylindra klasy racing we wszystkich trzeba zmieniać pierścienie co ok 3000km, a tłok co ok 7000km.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)
Odpowiedz do: Gilera Runner Sp 2007 - TUNING :D
Informacje o Tobie: