gilera runner 180

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) gilera runner 180

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

witam.mam do kupienia gilere runner 180 z 2003 roku z papierami za 700zł z transportem.opłaca się?jest ona z holandii. ile by mnie wyniosło przetłumaczenie i rejestracjaża skuter jest do małowania a silnik podobno bdb.proszę o odp 😉

Anonimowy

za 700zł?? Opłaca się i to bardzo. Bd mógł nawet zarejestrować na 50ccm jak dobrze pokombinujesz. Myślę że w 1500zł zamkniesz tą rejestracje 🙂

To chyba nie ten dział!!

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Anonimowy

a to jest silnik 4t,i co mi powiecie o tym silniku?

Anonimowy

Dobry i szybki. Trwały.

Anonimowy

powiem tak. Chcesz zapieprzać ? Szukaj 2t 😀
    ale 4t również super sprzęcik

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

na twoim miejscu ściągnął bym go na handel chyba że ci się spodoba i go sobie zostawisz

Anonimowy

bo ogólnie miałem kupować cbr 125 🙂 to jak myślicie kupić i go zostawić, czy kupić pomalować sprzedać i kupić cbr 125?

Anonimowy

decyzja należy do Ciebie. My Ci nie powiemy …

Anonimowy

ale jak za te pieniadze to raczej go kupie i będę próbował zarejestrować na 50 a jak mi się nie uda na 50 to sprzedam raczej 😉 ona jest z 2003 roku i ma 16 tys ponad,dużo czy mało jak na ten rok? i to na wtrysku czy na gaźniku jestą

Anonimowy

jeśli 2 t to 25k km można zrobić a jeśli 4 t to jak się dbało to można nawet 70k km zrobić 😛
    to jest wersja na gaźniku

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie