Gilera gsm 70 ccm - brak biegów.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Gilera gsm 70 ccm - brak biegów.

Ten temat zawiera , ma i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe korek160 korek160 6 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 posty - 1 przez 10 (z 10 łącznie)Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #145418 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe korek160
    korek160
    Użytkownik

witam ma proble z biegami mianowicie jest to skrzynia am6 czyli 6 biegow a wbic moge tylko 1 i 5 albo 4 i to z problemem o co chodzi ??

#145522 Odpowiedź
    korek160
    Użytkownik

up

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #145536 Odpowiedź

Herosses
    Użytkownik

To jest skuter z biegami tak?Wbijasz biegi na jak jedziesz czy jak na ziemi stoi?Jeśli podczas jazdy nie wbija biegów,to na 100%(według mnie) coś się popsuło w skrzyni.Może wybierak,może cała skrzynia jest popsuta

#145541 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe DamianRysiekSr
    DamianRysiekSr
    Użytkownik

Masz popsutą skrzynię biegów ;d

#145586 Odpowiedź
    korek160
    Użytkownik

to jest enduro <cross> odpale normalnie na kopke i 1 wbije normalnie i jedzie a jak chce wbic na inny bieg to nic sie nie dzieje czuje ze sie zmieniaja ale nie ciagnie dopiero jak dojde do 5 biegu to idze tylko ze nie rozpedze sie tak i strasznie musze sprzeglo palic i pilowac na obrotach zeby sie rozpedzil

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    #145604 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe DamianRysiekSr
    DamianRysiekSr
    Użytkownik

hmmm, zacznij od sprawdzenia sprzęgła czy tarcze nie są zużyte. Potem dopiero możesz ew sprawdzić co jest z biegami czyli rozbierasz pół silnika. Nie wiem, co to może być dokładnie, ale ja bym to robił w kolejności takiej jak podałem wyżej 🙂

#145658 Odpowiedź
    korek160
    Użytkownik

sprzeglo jest nowe praktycznie bo ladnie na 1 ciagnie nie slizga sie ani nic

#145717 Odpowiedź

Herosses
    Użytkownik

I tak,żeby wyjąć skrzynię biegów musisz wyjąć też sprzęgło.Łatwiejszy dostęp raczej będzie do sprzęgła.

#145721 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Participant

żeby wyjąć skrzynie to musi cały silnik rozpołowić czyli wszystko zdemontować

Router WS 50 2013
    #145868 Odpowiedź
    korek160
    Użytkownik

ok doszedlem o co chodzi w karterze wyrobila sie tulejka i walki sie rozeszly w wyniku tego nie zazebialy sie zebatki ale jeszcze jeden problem bo skonczylo mi sie sprzeglo i takie pytanie jaki zamiennik sprzegla <tarczek > by tam pasowaly??

Oglądasz 10 posty - 1 przez 10 (z 10 łącznie)Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
Odpowiedz do: Gilera gsm 70 ccm - brak biegów.
Informacje o Tobie: