Gest pozdrowienia

Przyszedł mi przed chwilą pomysł na jakiś fajny,specjalny gest pozdrowienia jak mijamy skuterzystę z naszego portalu,można by np. jakoś specjalnie podnosić lewą rękę,czy to zaciśniętą czy dwa palce i wtedy było by wiadomo że ten kogo mijamy jest ze skuterowo.com,taki miły dodatek do codziennej jazdy :D Co o tym myślicie i jaki gest proponujecie?

Może 3 krotne mignięcie światłami.Z tą ręką pomysł dobry

Ostatnio o mało nie wpadłem w dziurę, przez gest pozdrowienia, a neptyk z naprzeciwka, nawet nie zauważył podniesionej ręki.. :evil:

Miganie światłami to nie jest dobry pomysł,po pierwsze byśmy musieli na długo przed minięciem się mrugać,po drugie kierowcy puszek pomyślą że pały stoją i mrugamy. Może coś takiego:

Hugo proponuje lewa dłoń z kciukiem w górę.

KrzysiekP napisał:

Hugo proponuje lewa dłoń z kciukiem w górę.

Jestem za. Szkoda tylko, że jest nas mało, ledwo ponad 2000 użytkowników i rozproszeni po całym kraju..trudno będzie trafić na kogoś od nas... :roll:

Tym bardziej będzie to satysfakcjonujące jak spotkamy kogoś z portalu :D
KrzysiekP czyli coś w tym stylu:

No, łatwiej wykonać gest z kciukiem, niż z dwoma palcami w V :wink:

Tylko jak rozpoznać skuterowca ze skuterowo.com.Bo jest nas tylko ponad 2,000 i z tego tylko 450 ma naklejki z logo skuterowo.com.Pomysł z kciukiem jest ok.

W tym właśnie tkwi szkopuł że jak ktoś podniesie rękę tak samo to znaczy że jest ze skuterowo :D

Jak rozpoznać? skoro pozdrowisz kciukiem, a ktoś całą grabą, to on nie będzie ze skuterowo.com
Skąd wiesz, że tylko 450 ma naklejki?

Bardzo podoba mi się ten pomysł, brawo HugoBoss. Ja też jestem za kciukiem uniesionym w górę, światła to zły pomysł, zarezerwowany dla ostrzegania lub ustępowania.

Pietro może teraz jest nas 2000, ale portal działa i moda na skutery z roku na rok wzrasta w naszym pięknym kraju, zatem myślę, że będzie nas zarejestrowanych użytkowników coraz więcej.

Zadanie dla Leszka to bardziej promować nasz portal i będzie dobrze.

Narka.

mozna to prosto skalkulować.Nie wszyscy użytkownicy skuterowo.com kupują naklejki bo jak bedą chcieli skuter sprzedać to będzie im trudniej.Ja mieszkam w Krk i ani razu niewidzialem skutera z logo skuterowo.com

Portal już sam się promuje, w googlach i nie tylko ;)

Wiem, że odbywają się w Polsce zawody skuterów, ciekawe czy wtedy na tych zawodach są reklamy naszego portalu?

Jakub100001 napisał:

mozna to prosto skalkulować.Nie wszyscy użytkownicy skuterowo.com kupują naklejki bo jak bedą chcieli skuter sprzedać to będzie im trudniej.Ja mieszkam w Krk i ani razu niewidzialem skutera z logo skuterowo.com

No to szkoda, że mnie nie spotkałeś, bo wczoraj przejeżdżałem przez Krak i mam naklejki :P

Rugbyman napisał:

Wiem, że odbywają się w Polsce zawody skuterów, ciekawe czy wtedy na tych zawodach są reklamy naszego portalu?

Raczej nie, bo ktoś musiałby za to zapłacić, albo sponsorować zawodników...

Hey fajny pomysł
myślę że to wypali kiedy będzie nas więcej bo teraz jest nas 2303 jak napisał Pietro
Ale od jutra unosze kciuka :)
oby nas było więcej, więcej i więcej

Każdego dnia, rośnie liczba użytkowników skuterowo.com ;)

Można by zrobić takie naklejki z tym podniesionym kciukiem,a pod spodem logo i napis skuterowo.com :D Ale o to trzeba prosić już Leszka :mrgreen: