Gest pozdrowienia

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #29236
    HugoBoss
    Uczestnik
    • 93
    • 3 265Postów:

    Przyszedł mi przed chwilą pomysł na jakiś fajny,specjalny gest pozdrowienia jak mijamy skuterzystę z naszego portalu,można by np. jakoś specjalnie podnosić lewą rękę,czy to zaciśniętą czy dwa palce i wtedy było by wiadomo że ten kogo mijamy jest ze skuterowo.com,taki miły dodatek do codziennej jazdy 😀 Co o tym myślicie i jaki gest proponujecie?

    #29238
    Jakub100001
    Użytkownik
    • 13
    • 582Postów:

    Może 3 krotne mignięcie światłami.Z tą ręką pomysł dobry

    #29240
    Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

    Ostatnio o mało nie wpadłem w dziurę, przez gest pozdrowienia, a neptyk z naprzeciwka, nawet nie zauważył podniesionej ręki.. 👿

    #29242
    HugoBoss
    Uczestnik
    • 93
    • 3 265Postów:

    Miganie światłami to nie jest dobry pomysł,po pierwsze byśmy musieli na długo przed minięciem się mrugać,po drugie kierowcy puszek pomyślą że pały stoją i mrugamy. Może coś takiego:

    #29245
    KrzysiekP
    Użytkownik
    • 14
    • 2 166Postów:

    Hugo proponuje lewa dłoń z kciukiem w górę.

    #29249
    Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

    KrzysiekP napisał:

    Hugo proponuje lewa dłoń z kciukiem w górę.

    Jestem za. Szkoda tylko, że jest nas mało, ledwo ponad 2000 użytkowników i rozproszeni po całym kraju..trudno będzie trafić na kogoś od nas… 🙄

    #29251
    HugoBoss
    Uczestnik
    • 93
    • 3 265Postów:

    Tym bardziej będzie to satysfakcjonujące jak spotkamy kogoś z portalu 😀
    KrzysiekP czyli coś w tym stylu:

    #29253
    Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

    No, łatwiej wykonać gest z kciukiem, niż z dwoma palcami w V 😉

    #29255
    Jakub100001
    Użytkownik
    • 13
    • 582Postów:

    Tylko jak rozpoznać skuterowca ze skuterowo.com.Bo jest nas tylko ponad 2,000 i z tego tylko 450 ma naklejki z logo skuterowo.com.Pomysł z kciukiem jest ok.

    #29257
    HugoBoss
    Uczestnik
    • 93
    • 3 265Postów:

    W tym właśnie tkwi szkopuł że jak ktoś podniesie rękę tak samo to znaczy że jest ze skuterowo 😀

    #29258
    Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

    Jak rozpoznać? skoro pozdrowisz kciukiem, a ktoś całą grabą, to on nie będzie ze skuterowo.com
    Skąd wiesz, że tylko 450 ma naklejki?

    #29261
    Rugbyman
    Użytkownik
    • 4
    • 92Postów:

    Bardzo podoba mi się ten pomysł, brawo HugoBoss. Ja też jestem za kciukiem uniesionym w górę, światła to zły pomysł, zarezerwowany dla ostrzegania lub ustępowania.

    Pietro może teraz jest nas 2000, ale portal działa i moda na skutery z roku na rok wzrasta w naszym pięknym kraju, zatem myślę, że będzie nas zarejestrowanych użytkowników coraz więcej.

    Zadanie dla Leszka to bardziej promować nasz portal i będzie dobrze.

    Narka.

    #29263
    Jakub100001
    Użytkownik
    • 13
    • 582Postów:

    mozna to prosto skalkulować.Nie wszyscy użytkownicy skuterowo.com kupują naklejki bo jak bedą chcieli skuter sprzedać to będzie im trudniej.Ja mieszkam w Krk i ani razu niewidzialem skutera z logo skuterowo.com

    #29264
    Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

    Portal już sam się promuje, w googlach i nie tylko 😉

    #29265
    Rugbyman
    Użytkownik
    • 4
    • 92Postów:

    Wiem, że odbywają się w Polsce zawody skuterów, ciekawe czy wtedy na tych zawodach są reklamy naszego portalu?

    #29266
    Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

    Jakub100001 napisał:

    mozna to prosto skalkulować.Nie wszyscy użytkownicy skuterowo.com kupują naklejki bo jak bedą chcieli skuter sprzedać to będzie im trudniej.Ja mieszkam w Krk i ani razu niewidzialem skutera z logo skuterowo.com

    No to szkoda, że mnie nie spotkałeś, bo wczoraj przejeżdżałem przez Krak i mam naklejki 😛

    #29267
    Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

    Rugbyman napisał:

    Wiem, że odbywają się w Polsce zawody skuterów, ciekawe czy wtedy na tych zawodach są reklamy naszego portalu?

    Raczej nie, bo ktoś musiałby za to zapłacić, albo sponsorować zawodników…

    #29270
    mowiniak
    Użytkownik
    • 12
    • 135Postów:

    Hey fajny pomysł
    myślę że to wypali kiedy będzie nas więcej bo teraz jest nas 2303 jak napisał Pietro
    Ale od jutra unosze kciuka 🙂
    oby nas było więcej, więcej i więcej

    #29271
    Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

    Każdego dnia, rośnie liczba użytkowników skuterowo.com 😉

    #29274
    HugoBoss
    Uczestnik
    • 93
    • 3 265Postów:

    Można by zrobić takie naklejki z tym podniesionym kciukiem,a pod spodem logo i napis skuterowo.com 😀 Ale o to trzeba prosić już Leszka :mrgreen:

    #29276
    KrzysiekP
    Użytkownik
    • 14
    • 2 166Postów:

    Hugo tez dobry pomysł i były by lepsze niż ” drażniące” katamarany te żółte

    #29277
    HugoBoss
    Uczestnik
    • 93
    • 3 265Postów:

    A gdyby tło takiej naklejki było odblaskowe to zwiększyły by widzialność skutera w nocy i bezpieczeństwo 😀

    #29288
    Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

    Lepsze są te tradycyjne naklejki, skuterowo.com z oddzielnymi literkami, bo są wąskie i dyskretne, można przykleić w każdym miejscu skutera, a z kćukiem jak by to wyglądało..?

    #29293
    a123659
    Uczestnik
    • 35
    • 2 527Postów:

    Może i pomysł dobry, ale w Warszawie, bo tam jest dużo osób ze skuterowo.com, u mnie w mieście jest troche skuterów, ale nie widziałem jeszcze nikogo na tym portalu z Nowego Sącza, ani nie widziałem, żeby w ogóle ktoś pozdrawiał innych użytkowników skuterów ;(

    #29298
    mario_78_78
    Użytkownik
    • 7
    • 65Postów:

    Spoko kolego , ja w W-wa widzialem jedna maszynke oklejona “skuterowo.com” na mieście przez rok 😉

    #29300
    arcio1
    Użytkownik
    • 4
    • 1 161Postów:

    W Rybniku często widać skutery z naklejką skuterowo.com 😉
    A co do tematu, nie wiem jak inni, ale ja będę pozdrawiał normalnie.

    #29317
    mowiniak
    Użytkownik
    • 12
    • 135Postów:

    Hugo Boss mi się kojarzy ten znak z literą “V” w języku migowym

    #29319
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    V – Victoria 😆

    #29323
    micaddo
    Użytkownik
    • 6
    • 137Postów:

    Witam , ja jestem za kciukiem tylko ciężko bedzie rozszyfrować kolegów ze Skuterowo w czasie jazdy,ta naklejka kciuka uniesionego do gory umieszczona na przodzie skutera to byłby dobry znak rozpoznawczy,pomysł ok.

    #29324
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    Taka naklejka z przodu to nie dość, że by brzydko wyglądała to na drodze by jej nie widać było… Jak już przyklejać to pod rejestracją z tyłu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button