Gdzie znaleźć części to torosa m50?

jak w tytule, ile pójdzie maksymalnie bo nie chce mi się wierzyć żeby 85 a i czy można założyć cylinder 70cm

Części puki co, musisz szukać w Chinach bo do Polski jeszcze nie dotarły. Kontener będzie może za tydzień, a może za trzy tygodnie?
Co do prędkości to różne rzeczy czytałem. Ja maksymalnie jechałem 60.
Cylinder zdaje się można zmienić, ale nie jestem specem.

dzięki za odp, ja z motorka jestem zadowolony ma dobre przyśpieszenie, jechałem nim już 72 km co do wykonania mam wiele zastrzeżeń ale za te 2100 cudów być nie powinno.

PS miałem mieć Bartona fightera ale on kosztował 3600 to jestem 1500 do przodu

Kurcze a u mnie max było 65 na budziku :/
Rozmawiałem dziś z gościem z serwisu zippa i mówił, że właśnie jakiś kontener części ponoś dotarł. Trwa przyjęcie towaru i w następnym tygodniu mam dzwonić to może już będą.

To dobrze bo ja zamierzam za 3-4 tygodnie zrobić wyjazd (ok 160km) więc podejrzewam że coś się popsuje a części powinny już być. A ty ile masz na swoim zrobione może jest zablokowany albo coś

alvinwiewior... napisał:

To dobrze bo ja zamierzam za 3-4 tygodnie zrobić wyjazd (ok 160km) więc podejrzewam że coś się popsuje a części powinny już być.

Po co ten pesymizm? :D

Może sprecyzujmy. Ja mam Toros II elClasico, ty z tego co rozumiem Toros M50. Mimo niewielkich różnic (tak na pierwszy rzut oka), to jednak czymś tam się mogą w silniku różnić. Choćby filtr powietrza mam całkiem inny. Zadzwoń, poszukaj w necie. Tego co mi trzeba akurat nigdzie nie ma, ale może do twojego będzie to co potrzebujesz.

Przejechane mam 930km. Blokad żadnych nie zdejmowałem, ale chodzą słuchy, że nie ma.

Ok, a nie orientujesz się czy części od gb streeta pasują to mojego torosa

Nie mam pojęcia. Silnik wygląda na ten sam, tylko dekielkiem i filtrem powietrza się różni. Co do reszty to z wyglądu nie bardzo jest do clasica podobny.