Gdzie sa blokady?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Gdzie sa blokady?

Ten temat zawiera 20 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Siemka 🙂
    Możecie mi powiedzieć gdzie mogą być blokady w neosię 100 ccm??.
    Chce zwiększyć jego V-max, a nie płacic za jakieś sportowe część, możecie mi pomóc??(miał bym kase od razu bym kupił sportowe częściL:()??? Opiszcie gdzie maga byc, na co zwrócic uwage w gaźniku chyba nie ma rozbieralem i nie widziałem nic podejżanego, ale mogłem się mylić. W tłumiku chyba nic nie ma. Na wario tuleji nie ma. Jedyne co mogę kupić to rolki i dysze wiecie jaka mniej więcej waga rolek i rozmair dysz ma być??
    Z góry dzieki (sqter leci 70-80 km/h denerwuje mnie ta słaba prędkośćjak na 100 ccm to słaboP:().
    Jak ktoś by i chciał mi bardziej pomóc to pisac na gg: 8498530
    Z góry dzięki :):)
    PoZdRo 🙂

Anonimowy

po mojemu 100cc w ogóle nie powinien być zablokowany a pierwsza blokada co mi przychodzi do głowy to wydech i w ogóle można jej nie widzieć gołym okiem która zapewne jast w środku tłumika i najlepiej kupić tłumik przepływowy, a inne blokady to zapewne rolki filtr powietrza

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.

Anonimowy

może być zablokowane jak jest na A1 ale to i tak wtedy może jechać 90 jak dobrze pamiętam 🙂

Moduł??

Anonimowy

w DT 125 blokady są tak:

Moduł
    Wydech
    YPVS ( Yamaha Power Valve System ) – Zawór YPVS odpowiedzialny jest za odprowadzanie spalin z cylindra do dyfuzora.

Tyle że DT to biegówka … nie wiem jak będzie z Neosem …

Anonimowy

hmm.. czyli jednak muszę zainwestować w sporrtowe cześci 🙁 na razie nie mam tyle kasy najwyżej mogę kupić rolki(nie wie jakie) dysze(nie wiem jakie ) i stożka jakiegos

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Anonimowy

Ale po co stożek do seriiż????
    Rolki też są do regulacji, tak samo jak dysza. Jedź do jakiegoś fachowca, i Ci pozdejmuje blokady, weźmie maksymalnie 100zł, tyle co wydasz na rolki i stożek.

Anonimowy

Kowal napisał:

Ale po co stożek do seriiż????

Tylko że to seria 100ccm, więc może mieć sens :->

Anonimowy

ale seryjny filtr w 100ccm jest to tej pojemności przystosowany

Anonimowy

pewnie masz wydech zblokowany odkrec go i sprawdź czy nie masz zwezek itp

Anonimowy

Wywnioskowałem z waszych opini, że podjade do fachowca i mi to zrobi. Jeszcze wezme odkręce tłumik i zobcze czy sa te zwężki. Na mielochu na tłumiki patrzyłem to strasznie drogie są do 100 ccm
    Może porobić fotki tłumika i filtra w środku?? To mi doradzicie

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie