Gdzie sa blokady?

• This topic has 20 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 12 years temu by Anonim.
Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Siemka 🙂
    Możecie mi powiedzieć gdzie mogą być blokady w neosię 100 ccm??.
    Chce zwiększyć jego V-max, a nie płacic za jakieś sportowe część, możecie mi pomóc??(miał bym kase od razu bym kupił sportowe częściL:()??? Opiszcie gdzie maga byc, na co zwrócic uwage w gaźniku chyba nie ma rozbieralem i nie widziałem nic podejżanego, ale mogłem się mylić. W tłumiku chyba nic nie ma. Na wario tuleji nie ma. Jedyne co mogę kupić to rolki i dysze wiecie jaka mniej więcej waga rolek i rozmair dysz ma być??
    Z góry dzieki (sqter leci 70-80 km/h denerwuje mnie ta słaba prędkośćjak na 100 ccm to słaboP:().
    Jak ktoś by i chciał mi bardziej pomóc to pisac na gg: 8498530
    Z góry dzięki :):)
    PoZdRo 🙂

Anonim
    Gość

po mojemu 100cc w ogóle nie powinien być zablokowany a pierwsza blokada co mi przychodzi do głowy to wydech i w ogóle można jej nie widzieć gołym okiem która zapewne jast w środku tłumika i najlepiej kupić tłumik przepływowy, a inne blokady to zapewne rolki filtr powietrza

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

może być zablokowane jak jest na A1 ale to i tak wtedy może jechać 90 jak dobrze pamiętam 🙂

Moduł??

Anonim
    Gość

w DT 125 blokady są tak:

Moduł
    Wydech
    YPVS ( Yamaha Power Valve System ) – Zawór YPVS odpowiedzialny jest za odprowadzanie spalin z cylindra do dyfuzora.

Tyle że DT to biegówka … nie wiem jak będzie z Neosem …

Anonim
    Gość

hmm.. czyli jednak muszę zainwestować w sporrtowe cześci 🙁 na razie nie mam tyle kasy najwyżej mogę kupić rolki(nie wie jakie) dysze(nie wiem jakie ) i stożka jakiegos

Anonim
    Gość

Ale po co stożek do seriiż????
    Rolki też są do regulacji, tak samo jak dysza. Jedź do jakiegoś fachowca, i Ci pozdejmuje blokady, weźmie maksymalnie 100zł, tyle co wydasz na rolki i stożek.

Anonim
    Gość

Kowal napisał:

Ale po co stożek do seriiż????

Tylko że to seria 100ccm, więc może mieć sens :->

Anonim
    Gość

ale seryjny filtr w 100ccm jest to tej pojemności przystosowany

Anonim
    Gość

pewnie masz wydech zblokowany odkrec go i sprawdź czy nie masz zwezek itp

Anonim
    Gość

Wywnioskowałem z waszych opini, że podjade do fachowca i mi to zrobi. Jeszcze wezme odkręce tłumik i zobcze czy sa te zwężki. Na mielochu na tłumiki patrzyłem to strasznie drogie są do 100 ccm
    Może porobić fotki tłumika i filtra w środku?? To mi doradzicie

Anonim
    Gość

Drogie ?? Zobacz do runnera 180 wydech i pomyśl kto ma drogi …

Anonim
    Gość

Co bede się z toba licytować kto ma droższy wydech, przecież nie o to chodzi. Jak na moje fundusze to są drogie, co mnie obchodzi ile do runera 180 ccm kosztuje. Do swojego chciałem kupić zwykły przelotwy tłumik najtańszy na mielochu takiego nie ma bylem u znajomego wyciagnoł mi z 40 tłumików uzywaych, nowych i nic nie podpasowałem, mówil mi jak będziem miał czas to mi jakis podpasuje nagnie i będzie. heeh

Anonim
    Gość

Wydechów się nie nagina, one są skonstruowane tak żeby optymalnie wypluwać spaliny i to raczej nie zwiększy osiągów.

Anonim
    Gość

Ale mu chyba chodzi o mocowanie !

Anonim
    Gość

Miałem speedfighta 100 i leciał mi 95km/h. Prawdopodobnie miał blokadę na wydechu. A raszej W wydechu, w środku. Więc musiałbyś rozcinać wydech.
    Może przeczyść filtr powietrza, gaźnik, albo większą dyszę do gaźnika wsadź.

Anonim
    Gość

Chodzi mi o niewielkie wygięcie mocowania przy cylku, filtr i gaźnik wyczyszczony, gaźnik wyregulowany. Mysle, że w rozcinanie wydechu nie bede się bawił bo cos spi**** i będzie lipa xD, a kasy nie mam na nowy:(. Wczoraj kolega z forum mi pisał, że możę to byc wina paska sam na nim zrobilem 4 tys km, a jeszcze ten co miał wczesniej mojego sqt, moze tez trochę nabił tych km, wiec chyba pasek jest do d*** z wygladu jest spox, ale moze byc rozciagniety itp. Rolki są też wporządku. Jak tylko to zrobie bede myślał nad sprzedażą planuje przeżucic się na cros-a lub enduro 125

Anonim
    Gość

Odkręć przekładnie, zobacz czy tam wszystko w porządku jest. Ew zajrzyj pod głowicę, sprawdź stan uszczelek może są do wymiany i kompresja słaba.

Anonim
    Gość

Kompresja nie jest chyba zła(tak na oko) Niedawno wymieniałem łożyska w przkładni bo były fatalne i nie pomogło, tylko trochę mocy nabrał. Kompresja nie ucieka, jeszcze dokładnie sprawdze pojade do mechanika i mi sprawdzi kompreche xD

Anonim
    Gość

Hej! Wie ktoś gdzie są blokady w Motowell Magnet Citył?? I jak je zdjąć??

Anonim
    Gość
    Anonim
    Gość

na wale pod wario

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button