Gdzie Router Bassa 2012 posiada blokady?

Witam zdjąłem blokadę na gaźniku lecz max to 55km/h na wariatorze nie ma blokad i na gaźniku filtrze więc gdzie posiada on blokady

P.S: Mój kolega posiada też basse i orginalnie miał zdjęte blokady jemu leci 75km/h

Z góry dziękuję

Moduł sobie wymień bo możesz tam mieć blokade albo odłącz różowy kabelek z kostki na module i spróbuj

Specops nie ma różowego kabelka została tylko puste miejsce

Słuchaj napisz jaki masz cylek i co było wymieniane.Jak masz cylek 50 cc to jak zdejmujesz blokade z filtra musisz wyregulować dobrze gażnik i dać większą dysze bo na 50 cylku to ci nic nie da.

wymień moduł , i chyba masz na wariatorze pierścień

Nie ma żadnych pierścieni.
Po 1: załóż zwężke do filtra, bo to nie blokada(sam to przerabiałem).
Po 2: zajrzyj pod przekładnie, tam powinien iść kabel od czujki sprzęgła. znajdź gdzie to podłłączone wsówkami i ciesz się że nie masz blokady:)
Po 3: rozumiem że gaźnik i zawory wyregulowane, wszystko sprawne?

Kristop wszystko wyregulowane działa jak natura chciała moduł kupiłem odblokowany czujnika w przekładni nie ma zwężki w filtrze nie ma na gaźniku zdjąłem ale 55Km/h no z górki 60km/h i koniec chce iść a nie może

Mój kolega ma basse 2013 i też nie znalazłem tam więcej blokad oprócz tej w gaźniku. Według mnie może tam być blokowany wariator , sam w sobie tak jak w Romecie 700. Nie ma tam żadnego pierścienia itp. po prostu trzeba zmienić wariator na sportowy.