Gdzie przechowywać kask pasażera w motorowerze?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Gdzie przechowywać kask pasażera w motorowerze?

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 2 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #645714 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Bublelift
    Bublelift
    Użytkownik

Witam, mój motorower ma schowek na kask pod siedzeniem, nie wiem natomiast gdzie trzymać kask pasażera. Gdybym miał potrzebę na przykład pojechać po kogoś, żeby przywieźć go do siebie, zahaczając po drodze o małe zakupy, to gdzie podczas tych zakupów schować drugi kask? Próbowałem już włożyć do tylnego bagażnika, jednak kask się nie mieści. Jakieś pomysły?

#645718 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Nortos
    Nortos
    Użytkownik

kup większy kufer.

Router Grande 50/90

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #645719 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

spoko, ten temat to podkładka pod jakąś reklame albo linka – samo idiotyczne pytanie o tym świadczy. gość wyleci zaraz razem z tematem.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    #645720 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Bublelift
    Bublelift
    Użytkownik

Liczyłem tylko na życzliwość bardziej doświadczonych ludzi ale trudno

#645722 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

aha.

i myślałes że co? że dowiesz sie o tajnym schowku w oponie mieszczącym kask? ale nawet nie napisałes w jakim motorowerze wiec nie wiadomo czy twój ma tajny schowek.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
Odpowiedz do: Gdzie przechowywać kask pasażera w motorowerze?
Informacje o Tobie: