Gdzie podłączyć wężyk do oleju speedfight

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Gdzie podłączyć wężyk do oleju speedfight

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Arrogante Arrogante 1 lat, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #655987 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Arrogante
    Arrogante
    Użytkownik

Ogólnie kupiłem skuter i sprawdziłem gdzie leci okazało się że nie na wężyka. Niżej dodane zdjęcia to tak nie mogę z telefonu

#655989 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

rozumieć ja mało widzeić nie moge

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #655997 Odpowiedź
    Arrogante
    Użytkownik
    #655998 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

dwa razy jest to samo zdjęcie.
    Nie bardzo rozumiem to co piszesz – co i skąd leci i na co, zdjęcia też marne.
    Ale do gaźnika powinny iść następujące „weżyki”:
    – linka gazu do przepustnicy
    – paliwo ze zbiornika (z kranika)
    – olej z podajnika/dozownika oleju
    – przewód/rurka podciśnienia sterująca kranikiem podciśnieniowym paliwa

czasami z dołu gaźnika jest luźno puszczony spust paliwa z komory pływakowej ale on jest raczej zamykany śrubką przy gaźniku a nie na końcu rurki.
    czasami z góry gaźnika jest luźno puszczony „przelew” i to puszczony jest tak żeby kapał już poniżej silnika

#656001 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

1;z zbiorniczka na fotce idzie gruby przewód [wężyk] do dozownika oleju masz go z przodu silnika i masz tam podłączoną drugą linkę [jedna do gaźnika gaz a druga dozownik,dopiero od dozownika idzie cienki wężyk do gaźnika w gniazdo nad śrubką od regulacji obrotów gdzie u ciebie brakuje kolanka na ów wężyk.Na fotce zobaczysz mosiężne kolanko którego u ciebie brak.
    https://b.allegroimg.com/s512/01f12a/684c235f4d3a875f6a11451546fb

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #656010 Odpowiedź
    Arrogante
    Użytkownik

Czyli nowy gaznik muszę kupić?

#656016 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a może masz to z drugiej strony gaźnika?

#656020 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator
    #656039 Odpowiedź
    Arrogante
    Użytkownik

Paci to wężyk podłącza się do tego pierwszego kolanka niżej tak? Tz tego większego?
    Aaaa dobra ale ja głupi jestem już ogarnąłem oco kama dzięki 🙂 dozownik też mam zjeban****

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 1 lat, 5 miesiące temu przez Zdjęcie profilowe Arrogante Arrogante.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 1 lat, 5 miesiące temu przez Zdjęcie profilowe Arrogante Arrogante.
    #656042 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

do tego nad śrubką regulacji obr skierowanego w stronę mocowania umieszczonego na tulei przepustnicy i tam podłączasz wężyk od dozownika który jest z przodu silnika od strony wentylatora.Ps a pewien jesteś że dozownik jest sprawny???
    Rob mieszanke 1;50 i mjej wywalone na dozownik [tylko dobry olej]

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 1 lat, 5 miesiące temu przez Zdjęcie profilowe paci paci.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 1 lat, 5 miesiące temu przez Zdjęcie profilowe paci paci.
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
Odpowiedz do: Gdzie podłączyć wężyk do oleju speedfight
Informacje o Tobie: