Gdzie oprocz szkoly moge zdawac na karte motorowerowa?

nasza szkola ze wzgledu na te majace sie zmienic przepisy nie podjela sie mozliwosci zdawania przez uczniow na karte motorowerowa. Mam 13 lat i chcialbym zdac sobie do stycznia. Tylko teraz gdzie ? Czy musze cos za to placic? Jak wyglada test praktyczny i test teoretyczny? Czy oni mi tam wszystoo wytlumacza? Bo jesli chodzi o obsluge skutera to jestem zielony bo jeszcze nigdy na nim nie jezdzilem.
Pomocy !!!

Późno się kolego wziąłeś za zdawanie karty motorowerowej, sezon się już kończy i raczej nie dasz rady się na stare przepisy załapać. Jednak możesz się na policji i OSKach zapytać.

Jeżeli masz 13 lat w dniu wejścia w życie ustawy (tj. 19 stycznia 2012) to i tak karta przepadnie i jak ukończysz 14 lat będziesz musiał zrobić AM z tego co się orientuję.

jeśli zrobi karte do 19 stycznia to będzie tylko wymiana na AM. Gorzej jak nie zrobi. A karte można zdawać w np szkołach jazdy, w WORDzie. Jak masz w swojej miejscowośći jakąś szkołe jazdy to sie popytaj tam. Moi koledzy tak zdawali i oni płacili 150zł

Ja dzisiaj zdawałem w Ośrodku Szkolenia Kierowców w moim mieście i za wszystko czyli egzaminy teoretyczny+praktyczny+pierwszą pomoc zapłaciłem 100zł.

Wie może ktoś czy gdzieś na Śląsku jest jeszcze organizowany egzamin na kartę motorowerową?.

Zapytaj w WORD . Ja zdaję we wtorek

ja zdawałem w WORD-zie.Kurs kosztował 123 zł teoria była na odwal się panie a jazda to slalom,3 8-ki i 10 m po prostej